26 April 2024
nedjelja, 28 Septembar 2014 16:17

OKK Čelik poražen u Sarajevu

Seniorska ekipa OKK Čelik juče je u Sarajevu odigrala pripremnu utakmicu protiv domaće ekipe OKK Spars. Pobjedile su Sarajlije sa ubjedljivih + 17 poena. Rezultat: OKK SPARS – OKK ČELIK 73:56 (22:23), (12:13), (22:4), (17:6);

„Ekipa OKK Čelik je parirala ekipi OKK Spars samo u prvom poluvremenu, koje su Zeničani riješili u svoju korist rezultatom 36:34. U drugom poluvremenu Sparsi su pružili mnogo bolju igru od svojih protivnika.

Odličnom odbranom i efikasnim napadom, Sparsi nisu dozvolili Čeliku da napravi nešto više od poraza. Koliko su dobro odbranu igrali momci Marka Trbića, govori podatak da su u drugom poluvremenu primili samo 10 koševa“, objavili su na sport033.com.