26 April 2024
srijeda, 15 Avgust 2012 19:41

MNL Nemila: Orah polje

Zenicablog nastavlja sa objavljivanjem izvještaaja o učesnicima Malonogometne lige Nemila, koje dobijamo od organizatora. Izvještaje objavljujemo u izvornom obliku. Orah polje sa omjerom 8 pobjeda od cega 1 sluzbenim rezultatom,te sa dva nerjesena rezultata i cetiri poraza zauzeli su petu poziciju u ligi sa osvojenih 26 bodova.U 13 utakmica postigli su 36 golova,bez sluzbenih rezultat 33 gola ili 2.5 po utakmic,Primili su 28 ili 2.1 po utakmici. Imali su cetiri pobjede u nizu,ni jednom nisu uvezali dva poraza.Od 33 gola 18 su postigli u prvom poluvremenu,od 28 primljenih deset su primili u prvom poluvremenu.

U pet utakmica nisu primili gola u prvom poluvremenu,samo jednom nisu pogadali u 13 utakmica i to protiv Bistrice,tri puta su zavrsili utakmicu bez primljenog gola.Od 02-07-mog minuta postigli su 15 golova, od 09-12-tog osam golova,te od 14-16-tog minuta također su postigli osam golova.Od 10 primljenih golova u prvom poluvremenu,osam su ih primili od 05-10-tog minuta.U 11 i 12-tom minutu primili su 8 golova,a od 11 - 17-tog minuta primili su 17 golova.Napravili su 39 faulova ili 3 po utakmici,dodjeljeno im je 9 zutih kartona ili 0.6 po utakmici,ligu su zavrsili bez crvenog kartona.

Ekipe koje su igrale protiv njih su napravili nad njima ukupno 49 faulova ili 3.7 po utakmici,njihovi protivnici su dobili 11 zutih kartona ili 0.8 po utakmici i jedan crveni karton.Prvi strijelac njihove ekipe je Amel Čamdzić sa 5 golova,Haris Kovačević 4 gola, Eldin Čehić 3 gola..Orah polje u završnici igra protiv Topčić polja koji su uregularnom dijelu igrali
U opustenom susretu i pomalo nastimanom 5:5,tesko da se moze ponoviti isti ili slican rezultat u zavrsnici MNL-e