Čelik jedini bez bodova Istaknuto

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

premier-ligaSlavija je došla do druge pobjede u prvenstvu, savladavši Čelik sa 2:0. Ekipa iz Lukavice u vodstvo je došla u 8. minuti golom Todorovića, dok je konačnih 2:0 postavio Šešlija u 51. minuti. Čeliku je ovo bio treći poraz, nakon kojeg je ostao na začelju tabele.

Rezultati trećeg kola nogometne Premijer lige Bosne i Hercegovine:

LUKAVICA: Slavija - Čelik 2:0
TREBINJE: Leotar - Sloboda 2:0
BOSANSKA GRADIŠKA: Kozara - GOŠK  0:0
TRAVNIK: Travnik - Željezničar 2:1
PRIJEDOR: Rudar - Zvijezda 1:0

Susret Široki Brijeg - Borac počinje u 20, a Sarajevo - Velež u 21 sat.

U nedjelju u 18.30 igraju Zrinjski - Olimpic.

16. Čelik 3 0 0 3 2:7 0

Stadion SRC Slavija u Istočnom Sarajevu. Gledalaca: 500. Sudija: Midhat Arnautović. Strijelci: 1:0 Todorović (8.), 2:0 B. Šešlija (51.). Žuti kartoni: Rašević, Pušara, Lackanović (Slavija), Nemeljaković, Brković (Čelik).

SLAVIJA: Dujković , Beširević, Lackanović, Muminović (od 85. Zeba), Rašević, Simić, B. Šešlija (od 66. Pušara), N. Šešlija (od 75. Radonja), Sadiković, Todorović, Nikolić. Trener: Dragan Bjelica.

ČELIK: Nurković, Čović, Purić, Hadžić, Tosunović, Jusić (od 77. Sadiković), Brković, Kikić, Nemeljaković, Isaković (od 62. Šišić), Hećo (od 73. Horić). Trener: Boris Gavran.

Čitano 3515 puta Zadnji put promjenjen subota, 20 Avgust 2011 19:33