16 April 2024
subota, 05 April 2014 15:37

Novom pobjedom Vitez je došao do 32 boda i vjerovatno već sada obezbjedio opstanak u PL BiH. Na samom početku meča Vitez je već imao uvjerljivo vodstvo .U 4. minuti Branković je ubacio iz kornera, a Kapetan glavom savladao Hamzića.

Drugi put su gosti kapitulirali u 10. minuti kada je Smriko lobovao gostujućeg golmana.Ipak, u finišu prvog dijela Olimpic postiže gol - Rizvanović je ubacio, Jurčević promašio loptu, koja dolazi do Gojaka, a ovaj postiže gol za 2:1.

VITEZ: Živković, Jurčević, Dedić, Šišić, Imamović, Brekalo, Vidović, Branković, Kapetan, Hećo, Smriko.

OLIMPIC: Hamzić, Torlak, Rizvanović, Rahmanović, Zeba, Smajić, Šivšić, Gojak, Regoje, Zec, Bogičević.