12 Juni 2024
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
utorak, 30 Decembar 2014 00:29

Karatisti kod zubara

Članovi KK "Kumite" i KK "Nico" su zajedno posjetili Stomatološku ordinaciju "Smile Studio" iz Zenice gdje su obavili besplatan pregled zuba. Ljubazno osoblje na čelu sa Dr. Cogo Erminom je ugostilo naše najhrabrije članove koji su na pregled zuba i savjetovanje dolazili u grupama i to u periodu od 11:00-13:00 sati.

 

Inače, naš klub je u proteklom periodu dogovorio saradnju sa Stomatološkom ordinacijom "Smile Studio" iz Zenice kojom prilikom su za naše članove, ali njihove roditelje, dogovorene znatno povoljnije cijene svih usluga. Saradnja je počela ovim prvim zajedničkim pregledom, a nastaviti će se zakazivanjem pojedinačnih dolazaka na popravke i održavanje zuba.

 

Obzirom da smo dužni brinuti se o zdravlju naših takmičara, zaista nam je značajno što od proteklog vikenda zvanično imamo našeg klupskog stomatologa.

 

Koristimo priliku da se od srca zahvalimo Dr. Cogo Erminu i cijelom kolektivu Stomatološke ordinacije "Smile Studio" na ljubaznosti i profesionalizmu.

 

Press KK "Kumite" & KK "Nico"