27 Februar 2024
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
nedjelja, 11 Septembar 2011 00:59

Kumite u Visokom: 20 medalja Istaknuto

Autor 
Ocijeni
(0 glasova)

kumitevis1U Visokom je održano 4. otvoreno karate prvenstvo "Visoko 2011" na kojem je nastupilo 17 karate klubova. Karate klub "Kumite" je ovaj put predstavljalo 19 takmičara koji su nastupili u tri discipline, Kate, Kihon Ippon Kumite i Yiu Ippon Kumite. I ovaj put su takmičari Karate kluba "Kumite" nastavili sa odličnim nastupima i još boljim rezultatima, te su na ovom takmičenju osvojili 20 medalja, 5 zlatnih, 7 srebrnih i 8 bronzanih.

Prvo mjesto i zlatnu medalju za Karate klub "Kumite" na ovom takmičenju osvojili su:

 

    Naida Huseinspahić  u disciplini Kihon Ippon Kumite,
    Hamza Pašanbegović u disciplini Kihon Ippon Kumite,
    Amila Ismić u disciplini Jiu Ippon Kumite,
    Merjema Fetić u disciplini Kihon Ippon Kumite i
    Hamza Husaković u disciplini Kihon Ippon Kumite.

Drugo mjesto i srebrna medalja pripala je sljedećim takmičarima:

    Naida Huseinspahić  u disciplini Kate,
    Adna Pašalić u disciplini Kate,
    Hamza Husaković u disciplini Kihon Ippon Kumite
    Ajdin Alispahić u disciplini Kihon Ippon Kumite,
    Hamza Pašanbegović u disciplini Kate,
    Emra Velić u disciplini Kihon Ippon Kumite i
    Hana Humić u disciplini Jiu Ippon Kumite.

Treće mjesto i bronzanu medalju osvojili su:

    Amila Ismić u disciplini Kate,
    Amar Humić u disciplini Kate,
    Nudžejma Ismić u disciplini Kihon Ippon Kumite,
    Ervin Sendić u disciplini Kihon Ippon Kumite,
    Hamza Husaković u disciplini Kihon Ippon Kumite,
    Nudžejma Ismić u disciplini Kate,
    Anes Durmić u disciplini Jiu Ippon Kumite i
    Selma Durmić u disciplini Kate.

I ovaj put naši takmičari su napravili mnogo problema drugim učesnicima ovog prvenstva tako što su svojim odličnim nastupom popravili svoje rezultate na višu razinu. Uprava kluba je izrazila veliko zadovoljstvo što za predstavnike ima najmlađu i najkvalitetniju ekipu koje konstantno napreduje u svojim nastupima.

U klubu je trenutno aktuelan upis novih članova u karate školu za sve starije od šest godina. Ovom prilikom pozivamo sve zainteresovane koji žele da se priključe ovom pobjedničkom timu da dođu da vježbamo zajedno. Sve informacije vezane za upis mogu se dobiti na našoj web stranici ili na broj mobitela +387-62-644-830.

U Karate klubu "Kumite" je takođe aktuelan i upis novih polaznika u Tae-bo Team isključivo za osobe nježnijeg spola. Ovu grupu vodi instruktorica Irma Fetić, a treninzi se održavaju u fiskulturnoj sali Osnovne škole "Vladimir Nazor" na Mokušnicama, svakog utorka i petka od 17:30 do 18:30 sati. Na ovim treninzima sve naše sugrađanke mogu da kombinovano vježbaju Tae-bo, Aerobic, Workouti i Pilates. Sve majke naših članova imaju popust na mjesečnu članarinu, ali i sve majke djece koja postanu naši članovi u budućnosti.

Sve informacije vezane za prijave u Tae-bo Team mogu se dobiti na našoj web stranici ili na broj mobitela +387-61-717-560.

Čitano 2771 puta