subota, 26 April 2014 23:54

U 27. kolu BHT Premijer lige BiH Čelik je slavio protiv Slavije rezultatom 3:1.U četvrtoj minuti Bašić šutira preko gola, a osam minuta kasnije Čelik dolazi u vodstvo i to preko Čovića koji je pogodio glavom.

Do kraja prvog dijela domaći su dominirali, ali promjene rezultata nije bilo, te se na odmor otišlo sa prednošću domaćina. Domaćini su udvostručili vodstvo preko Mešanovića koji je bio precizan u 61. minuti, da bi do kraja pogodio i Bajraktarević za 3:0. Konačan rezultat je postavio Radovanović.

ČELIK: Adilović, Bajraktarević, Mešanović, Salčinović, Jusić, Simić, Dedić, Mišić, Bašić, Lakičević, Čović.

SLAVIJA: Lučić, Radosavljević, Popović, Oglečevac, Karić, Čomor, Karamatić, Šabanović, Mitrović, Lemez, Lambulić.