subota, 22 Mart 2014 17:28

NK Travnik - NK Čelik 2-0 (4' Hasečić, 18' Sadiković) - Fudbaleri Travnika nastavili su sa odličnim igrama na proljeće, a do nove pobjede na Piroti stigli su protiv Čelika rezultatom 2-0 u u 23. kolu Premijer lige-

Rano vodstvo Vezirama donio je Hasečić već u 6. minuti, a Feđa Dudić je u 18. minuti doveo Travnik u vodstvo od 2:0 i već tada je bilo izvjesno da će bodovi ostati na Piroti.

Do isteka prvih 45 minuta rezultat se nije mijenjao, a ni u nastavku nismo vidjeli mnogo uzbuđenja.  Travnik je ovom pobjedom napravio važan korak ka opstanku u društvu najboljih. dok je Čelik prekinuo niz od osam prvenstvenih utakmica bez poraza.