26 April 2024
nedjelja, 09 Mart 2014 22:15

U 21. kolu BHT Premijer lige BiH, Čelik je u Prijedoru odigrao 1:1 protiv domaćeg Rudara. Osvojenim bodom protiv domaćina koji se grčevito bori za opstanak, Čelik je nastavio sa serijom dobrih rezultata, pa je sada u nizu od sedam premijerligaških utakmica bez poraza.

Čelik je prvi postigao gol i krunisao dobru igru u prvom poluvremenu. Igrala se 36. minuta, kada je Mišić odlično prošao po desnoj strani, uposlio Salčinovića, koji je asistirao Dediću za vodstvo. U finišu prvog dijela domaćini su ostali sa igračem manje zbog crvenog kartona, kojem je prethodio grub start nad Darkom Mišićem. Početkom drugog domaćini su krenuli na sve ili ništa i imali više od igre. Do izjednačenja je došlo u 54. minuti kada je Stakić pogodio nakon gužve u  šesnaestercu za konačnih 1:1.

U posljednjem susretu 21. kola nogometne BH Telecom Premijer lige BiH ekipe Sarajeva i Olimpica vačeras su na Koševu igrale nerješeno 1:1 (1:0).

Sarajevo je povelo u 33. minuti golom Krste Velkoskog, a izjednačio je Zajko Zeba u 81. minuti.