subota, 19 Oktobar 2013 19:03

Video-Foto: Čelik-Zrinjski 3:2

Nogometaši Čelika su nakon niza preokreta ostavili sva tri boda na Bilinom polju. Iako je poveo, Čelik je dopustio da Zrinjski povede 2:1 i to sa igračem manje, da bi u posljednjih dvadesetak minuta Čelik uspio dati dva gola i pobjediti 3:2. Pogledajte foto galeriju sa Bilinog polja

..

.

..

.

swedcvbgh3340Uokviru 12. kola BHT Premije lige Čelik je danas slavio protiv Zrinjskog na Bilinom polju rezultatom 3:2. Strijelci su bili Simić (33.), Crnov (51.), Đurić (66.), Mešanović (74.) i Kajkut (79.). U utakmici punoj preokreta gosti su ostali sa igračem manje na travnjaku, i to u u 53. minutu kada je isključen Simeunović. Bila je druga pobjeda Zeničana ove sezone, dok je Zrinjski ubilježio treći poraz. Posljednja utakmica 12. kola na programu je od 19 sati, Borac je domaćin Širokom Brijegu.