Ha Se Karate Do u Maglaju Istaknuto

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

Naš klub je učestvovao na 3. Karate kupu MAGLAJ OPEN koji se održao u sportskoj dvorani POBJEDA u Maglaju i u konkurenciji 20 klubova i 200 takmičara osvojio ukupno 12 medalja i to 6 zlatnih, 4 srebrene i 2 bronzane medalje. Zlatne medalje osvojili su takmičari : Bošnjak Nermin, Ahmić Hanisa, Bošnjak Dika, Faris Ibrišević, Adna Skender i Hazić Lamija, srebrene medalje osvojili su Branković Faruk, Hazić Merjem, Redžić Halid i Mujčin Aida dok su bronzane medalje osvojili Hazić Faris i Softić Ajna.

Veoma dobru trenutnu formu pokazao je naš takmičar – senior Bošnjak Nermin koji je u finalu pobjedio Mrđanović  Nermina iz Zavidovića , seniorka Ahmić Hanisa i kadet Branković Faruk. Takođe dobar nastup u katama imao je Heco Adin koji je i pored izuzetnog nastupa u svojoj kategoriji ostao bez medalje.

Klub narednog vikenda očekuje nastup u Sarajevu na Karate kupu BiH na kojem će učestvovati prvaci po kategorijama na entiteskim takmičenjima, a nakon toga i veoma kvalitetan turnir u Tuzli 03.12.