Ha Se Karate Do u Tuzli Istaknuto

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

Klub Ha Se Karate Do je učestvovao na 11. Karate kupu TUZLA OPEN koji se održao u sportskoj dvorani Mejdan Tuzla. Turnir je organizovao Karate klub FORMA iz Tuzle. Na turniru je učestvovao 21 karate klub i 250 takmičara i takmičarki svih uzrasnih kategorija.

Ha se Karate Do je nastupio u sastavu Bošnjak Nermin, Ibraković Albin, Hodžić Denis, Islambegović Bernando, Huseinović Almedin, Branković Faruk, Huseinspahić Mirela, Ahmić Hanisa, Selma Mašić, Ferhatović Ajla i Mujčin Aida.

Na ovom takmičenju osvojili su osam medalja i to po tri zlatne i srebrene, te dvije bronzane.

Zlatne medalje osvojili su:  Ibraković Albin, Hodžić Denis i Huseinspahić Mirela,

Srebrene medalje osvojili su: Mašić Selma, Ahmić Hanisa i Islambegović Bernando.

Bronzane medalje osvojili su Mujčin Aida i Huseinović Almedin.

Veoma dobru trenutnu formu pokazao je  – senior Ibraković Albin i seniorka Huseinspahić Mirela koji su na ovom turniru osvojili novčane nagrade.

Takođe dobar nastup u mlađim kategorijama imala je Mašić Selma.

Sa ovim takmičenjem klub završava takmičarsku sezonu u 2011.godini.