19 April 2024
subota, 30 Avgust 2014 18:56

Čelik pobijedio Mladost

Čelik je danas u Bijeljini upisao prvu pobjedu u novoj sezoni.

Zeničani su u Bijeljini savladali Mladost sa 1:2. Zeničani su u vodstvo došli u 35. minuti kada je Kojić zatresao mrežu domaćih. Nakon toga domaći su zaigrali mnogo bolje te su u sudijskoj nadoknadi uspjeli doći do izjednačenja. Mrežu Hinovića za 1:1 zatresao je Lazar Vidić. U drugom dijelu izabranici Nizaha Hukića su činili sve kako bi došli do pobjede a to im se isplatilo pred sami kraj meča.

Igrala se 85. minuta kada je Anel Dedić pogodio za konačnih 1:2 i prvu pobjedu Čelika u novoj sezoni.

Mladost: Mišić, Dabić, Zelić, Ramić, Trifković, Vasić, Komarčević, Ristić, Vuković, Vidić, Jevtić.

Čelik: Hinović, Gojković, Radulović, Alispahić, Osmanagić, Selimović, Kojić, Simić, Bureković, Pezer, Mišić.