utorak, 28 Maj 2013 10:28

Internacionalu 14 medalja

KK INTERNACIONAL DRUGI U UKUPNOM PLASMANU  Karatisti KK Internacionala su učestvovali na tradicionalnom karate turniru: Internacionalni karate kup "Bihać Open 2013.". I ovaj put u Zenicu se vraćaju sa pregršt medalja, ukupno su osvojili 14 medalja, od toga 6 zlatnih, 3. srebrene i 5 bronzanih.

Medalja su osvojili: zlatne: Semina Keleštura, Lejla Begić, Muharem Keleštura, Erol Mahmutović (borbe), Samra Mujić (borbe) i kata tim; srebrene: Emina Šaćirbegović, Esma Jašarević i Amina Bečić (borbe); bronzane: Lejla Tawakl, Jasmina Bajrić, Berina Jašarević, Sanin Orlić i Emina Pašanbegović. U ukupnom plasmanu Internacional je osvojio drugo mjesto iza sarajevskog Championa.