29 Mart 2024
četvrtak, 07 Juni 2012 22:07

Čelik-ŠF Klub 1:2

PORAZ PIONIRA ČELIKA OD ŠF KLUB 7 IZ TUZLE - NK Čelik Zenica - ŠF Klub 7 Tuzla 1:2 - - Stadion: Bilino polje - - Gledalaca: oko 200 - Vrijeme: sunčano i sparno - U prvoj utakmici završnice pionirskog prvenstva Federacije BiH, danas su u Zenici, na stadionu Bilino polje, igrali pioniri Čelika, prvaci ZE-DO kantona, i tuzlanski ŠF Klub 7. - Rezultat: Čelik – ŠF Klub 7 - 1:2 (0:1). - Gosti iz Tuzle su poveli iz "potankog" penala u 17 minuti. Čelik je izjednačio u 55 minuti. Međutim, gosti, čini mi se fizički spremniji, uspjevaju da postignu pobjedonosni pogodak u zadnjim trenucima utakmice. Nakon dubinske lopte iz slobodnog udarca, loptu je skrenuo u gol jedan od pionira "sedmice". Nakon ovog poraza kod kuće, pionirima Nizaha Hukića slijedi teško gostovanje u Tuzlu na revanš.

Revanš se igra u Tuzli 10. ili 11. juna 2012.god. Evo svih parova nastavka pionirskog prvenstva Federacije BiH (igrano danas):

NK Čelik Zenica - ŠF Klub 7 Tuzla 1:2 (0:1)