Mahmutović i Ljevaković Istaknuto

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

2 teplice vDvjema gostujućim i jednom domaćom pobjedom okončan je subotnji program petog kola češkog prvenstva. Boheminas je slavio s 1:0 kod Ostrave, a strijelac jedinog gola bio je Hartig u 18. minuti. Identičnim rezultatom Slovačko je pred svojim navijačima savladalo Duklu iz Praga. Junak je bio Kerbr, koji je mrežu gostiju zatresao u 67. minuti. Bh. javnosti zanimljiv susret bio je onaj u Liberecu,gdje su Teplice, kao gost, savladale Liberec s 2:0. Po gol su postigli bh. internacionalci Ajdin Mahmutović i Admir Ljevaković. Kod domaćih je 90 minuta, osim gore pomenute dvojice bh. igrača, odradio i mladi Aldin Čajić.