20 April 2024
ponedjeljak, 24 Novembar 2014 20:46

BiH poražena od Srbije

U Staroj Pazovi (Srbija) je odigrana prijateljska utakmica između ženskih fudbalskih /nogometnih „A“ reprezentacija Srbije i Bosne i Hercegovine. Pobjedila je Srbija sa 1:0, golom Marije Ilić u 82.minuti. U drugom poluvremenu za reprezentaciju BiH nastupila je i nogometašica ŽNK Čelik iz Zenice, Sumeja Bektaš.

Srbija: Vuković (46. Ivanov), Lazarević (76. Delić), Jankov (46. Oršoja), Slović, Nikolić (83. Janković), Čutura (46. Čanković), Damjanović (46. Blagojević), Bradić (46. Tenkov, Mijatović (46. Ilić), Damnjanović, Smiljković (46. Plećić). (Selektor Goran Sretenović);

Bosna i Hercegovina: Hasanbegović (46. Hodžić), Aleksić, Spahić, Nikolić, Fetahović, M. Kuliš (od 48.' Bektaš Sumeja), Hadžić (65. Radeljić), Ahmić (88. Piskić), Lihović (75. Šakotić), L. Kuliš, Kršo. (Selektor Samira Hurem);