24 April 2024
nedjelja, 26 Oktobar 2014 21:38

Remi i poraz omladinaca Čelika

Omladinci Čelika (kadeti i juniori) danas su u Zenici odigrali utakmice redovnog 13.kola Premijer omladinske lige BiH protiv vršnjaka HŠK Zrinjski iz Mostara. Kadeti su odigrali neriješeno, a juniori Čelika su poraženi od favorizovane ekipe Zrinjskog. Obje utakmice su sudili: Peljto Irfan iz Sarajeva (glavni na kadetskoj utakmici), Mulahasanović Adis iz Sarajeva (glavni na juniorskoj utakmici) i Čaušević Moamer (Sarajevo), a delegat je bio Hišam Islambegović iz Zenice.

KADETI:

NK ČELIK – HŠK ZRINJSKI  2:2 (0:2)

U utakmici 13. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, danas u 12,30 sati, igrali su kadeti NK Čelik i njihovi vršnjaci iz HŠK Zrinjski (Mostar). Završeno je neriješeno 2:2. Igrano je u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom travom. Utakmica je odigrana pred oko 100-tinjak  gledalaca, po oblačnom i prohladnom vremenu (+9*C). Strijelci: Amir Mašić (2x) za Čelik, a Mario Martinović (2x) za Zrinjski.

Benjamin Sagdati

77'

6

Ivan Dujmović

5

Harun Bajramović

41'

7

Edvin Jahić

41'

13

Adi Bajramović

3

Demin Pepić

69'

18

Mahmut Mujak

4

Dado Dedić

46'

10

Amir Mašić

79'

77'

16

Kenan Bašić

41'

1

Haris Beganović

31'

Izmjene

17

Anel Lemeš

41'

14

Muhamed Brahim Brahmi

41'

15

Amar Šišić

41'

67'

2

Emir Zahirović

69'

Kadeti Čelika, nakon 13. kola, imaju 6 pobjeda, 5 remija i 2 poraza (23 boda) u prvenstvu Premijer omladinske lige BiH u nogometu.

JUNIORI:

NK ČELIK – HŠK ZRINJSKI  0:2 (0:1)

Juniori Čelika, također, su danas u 14,30 sati, igrali utakmicu iz 13. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, protiv ekipe HŠK Zrinjski (Mostar). Pobjedili su gosti iz Mostara sa 0:2, koji se, trenutno, nalaze na vodećoj poziciji na tabeli juniorske lige BiH. I ova utakmica je igrana u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom travom. Utakmica je odigrana pred oko 100-tinjak gledalaca, po oblačnom i prohladnom vremenu (+9*C). Strijelac oba gola za goste bio je Ivan Sušić.

Petar Komšić

63'

6

Muhamed Kulalić

4

Adnan Devedžić

46'

14

Anes Čolić

11

Mahir Mehić

2

Ibrahim Jašarević

46'

Asmir Softić

46'

8

Elman Pašalić

46'

3

Sulejman Salkić

63'

Juniori Čelika sada imaju 6 pobjeda, 2 remija i 5 poraza (20 bodova) u proteklih 13 kola prvenstva Premijer omladinske lige BiH u nogometu.