26 Juni 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
subota, 27 Septembar 2014 02:28

Deveto kolo Premijer lige

Najava 9.kola BHT Premijer nog. lige BiH. Ovog vikenda, 27. i 28.septembra 2014.god. na programu su utakmice 9. kola BH Telecom nogometne Premijer lige BiH. Šest utakmica je na rasporedu u subotu, a dvije u nedjelju.


Derbi utakmice, po našem mišljenju, su utakmice Široki Brijeg – Sarajevo, te gradski derbi Zrinjski – Velež.

Od interesantnijih utakmica izdvajamo utakmice: Olimpic- Travnik, Radnik – Borac i Čelik – Drina.

Donosimo kompletan raspored utakmica 9.kola sa satnicom, službenim licima i tabelom nakon 8.kola:

Subota, 27. 9. 2014.

Čelik-Drina (15,30h)

Željezničar-Zvijezda Gradačac (15,30h)

Olimpic-Travnik (15,30h)

Radnik-Borac  (15,30h)         

Vitez-Sloboda (15,30h)

Zrinjski-Velež (17h – BHT1)

 

Nedjelja, 28. 9. 2014.

Slavija-Mladost (15,30h)

Široki Brijeg-Sarajevo (18,30h)

 

1

NK ČELIK - FK DRINA

Zenica, 27.09.2014

15:30 h

Sudija

Karačić Dario

Mostar

DELEGAT

A-1

Tepavčević Dario

Laktaši

Šarić Damir - Tuzla

A-2

Beljo Davor

Mostar

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Grbić Zoran

Prijedor

Liščinski Vlado  - Prijedor

5

 

 

BEZBJEDNOST

6

 

 

 

 

2

FK OLIMPIC - NK TRAVNIK

Sarajevo, 27.09.2014

15:30 h

Sudija

Bureković Muamer

Zenica

DELEGAT

A-1

Primorac Dario

Ljubuški

Mešić Mersim - Gradačac

A-2

Miličević Ljubo

Posušje

4

Paradžik Goran

Ljubuški

 

3

NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO

Široki Brijeg, 28.09.2014 

18:30 h

Sudija

Stankić Predrag

Bijeljina

DELEGAT

A-1

Udovičić Sreten

Prijedor

Kundačina Radislav - Trebinje

A-2

Kunić Ratko

Banja Luka

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Smajić Jasmin

Kalesija

Musić Suvad - Dobošnica

5

Pajić Danijel

Bijeljina

BEZBJEDNOST

6

Obradović Darko

Stolac

Hajlovac Adis - Visoko

 

4

FK SLAVIJA - FK MLADOST

Foča, 28.09.2014

15:30 h

Sudija

Mujić Elvis

Banovići

DELEGAT

A-1

Bečirević Zlatan

Mramor

Gvozden Haris - Sarajevo

A-2

Spahalić Samir

Mostar

4

Tičić Mirza

Sarajevo

 

 

5

HŠK ZRINJSKI - FK VELEŽ

Mostar, 27.09.2014                                 TV BHT

17:00 h

Sudija

Petrović Dragan

Banja Luka

DELEGAT

A-1

Drašković Dalibor

Ist.Sarajevo

Gvozden Medžid - Sarajevo

A-2

Kačavenda Radislav

Gradiška

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Budimlić Asmir

Bihać

Čalija Džemal - Sarajevo

5

Ćuić Tomislav

Tomislavgrad

BEZBJEDNOST

6

Mulahasanović Adis

Sarajevo

Lovrić Slavko - Travnik

 

6

FK RADNIK - FK BORAC

Bijeljina, 27.09.2014

15:30 h

Sudija

Terzić Husein

Travnik

DELEGAT

A-1

Keranović Dragan

Prijedor

Oljača Rodoljub - Gradiška

A-2

Milić Dženan

Sarajevo

4

Živković Ilija

Orašje

 

 

7

FK ŽELJEZNIČAR - NK ZVIJEZDA GRADAČAC

Sarajevo, 27.09.2014                                 

15:30 h

Sudija

Bandić Antoni

Grude

DELEGAT

A-1

Macić Amer

Mostar

Grganović Franjo - Travnik

A-2

Hrstić Dalibor

Ljubuški

4

Bjelica Vladimir

Ist.Sarajevo

 

 

8

NK VITEZ - FK SLOBODA

Vitez, 27.09.2014

15:30 h

Sudija

Valjić Ognjen

Banja Luka

DELEGAT

A-1

Đozić Enes

Sarajevo

Džijan Krunislav - Bok

A-2

Čaušević Muamer

Sarajevo

4

Gigović Miloš

Gradiška

 

Tabela nakon 8.kola:

1

NK ŠIROKI BRIJEG

8

6

2

0

15: 5

10

20

2

FK ŽELJEZNIČAR

8

5

2

1

14: 8

6

17

3

FK SARAJEVO

8

4

4

0

17: 8

9

16

4

HŠK ZRINJSKI

8

5

1

2

11: 3

8

16

5

FK OLIMPIC

8

4

2

2

14: 11

3

14

6

FK VELEŽ

8

3

4

1

8: 6

2

13

7

FK BORAC

8

4

1

3

8: 11

-3

13

8

FK SLAVIJA

8

3

3

2

11: 6

5

12

9

FK SLOBODA TUZLA

8

3

0

5

7: 8

-1

9

10

NK TRAVNIK

8

2

3

3

8: 11

-3

9

11

FK DRINA ZVORNIK

8

2

2

4

7: 9

-2

8

12

NK ČELIK

8

1

4

3

5: 7

-2

7

13

FK RADNIK

8

1

2

5

4: 10

-6

5

14

FK MLADOST V.O.

8

1

2

5

4: 11

-7

5

15

NK VITEZ

8

1

2

5

3: 12

-9

5

16

NK ZVIJEZDA GRAD.

8

0

4

4

7: 17

-10

4

 

E.Imamović za Zenicablog