29 Februar 2024
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
ponedjeljak, 21 April 2014 22:35

Liga mladih ZDK

Rezultati omladinskih liga ZDK u nogometu. Odigrane su utakmice u Omladinskoj ligi ZDK (kadeti i juniori), te u Kvalitetnoj ligi pionira i predpionira u nogometu.

Donosimo rezultate proteklog kola, tabele i parove narednog kola: 


Rezultati – kadeti i juniori:

 

XIII KOLO - 19./20. april 2014. god.

Termin

Mjesto

Utakmica

Rezultat

K | J

subota, 13:00 i 15:00 h

Zenica

Rudar - TOŠK

0:3 4:0

nedjelja,11:00 i 13:00 h

Vareš

Vareš - Fortuna

0:3 0:3

nedjelja,11:00 i 13:00 h

Tešanjka

Pobjeda - Natron

2.5 0:4

nedjelja,11:00 i 13:00 h

Jelah

Borac - Novi Šeher

2:0 5:0

-

-

Krivaja (SLOBODAN)

 Tabela kadeta

Klub

Ut.

Pob.

Ner.

Por.

DG

PG

Bod.

1

Krivaja

11

7

1

3

18

10

22

2

Borac

11

6

3

2

20

10

21

3

Pobjeda

11

5

2

4

24

23

17

4

Novi Šeher

10

5

2

3

18

22

17

5

Rudar

10

5

1

4

28

15

16

6

Tošk

10

4

2

4

11

13

14

7

Natron

11

3

4

4

24

20

13

8

Fortuna

10

2

2

6

6

19

8

9

Vareš

10

1

1

8

6

23

4

Tabela juniora

Klub

Ut.

Pob.

Ner.

Por.

DG

PG

Bod.

1

Borac

11

8

1

2

30

10

25

2

Krivaja

10

8

0

2

23

9

24

3

Rudar

10

6

2

2

26

8

20

4

Natron

10

6

1

3

19

15

19

5

Tošk

10

3

3

4

20

20

12

6

Fortuna

10

4

0

6

18

22

12

7

Novi Šeher

10

3

2

5

12

21

11

8

Vareš

10

2

1

7

14

21

7

9

Pobjeda

11

1

0

10

5

41

3

 

Parovi 14.kola-kadeti i juniori:

XIV KOLO - 26./27. april 2014. god.

Termin

Mjesto

Utakmica

Rezultat

K | J

subota, 11:00 i 13:00 h

Zenica

Fortuna - Krivaja

nedjelja,11:00 i 13:00 h

Tešanj

TOŠK - Borac

nedjelja,11:00 i 13:00 h

N. Šeher

Novi Šeher - Pobjeda

nedjelja,11:00 i 13:00 h

Vareš

Vareš - Natron

-

-

Rudar (SLOBODAN)

 

Grupa A –predpioniri i pioniri

XV KOLO - 19./20. april 2014. god.

Termin

Mjesto

Utakmica

Rezultat

PP | P

subota:10:00,11:00

Vareš

Vareš - Bosna

0:3 0:3

nedjelja:10:00,11:00

Breza

Rudar (B) - Rudar (K)

1:9 3.2

nedjelja:10:00,11:00

Zenica

Čelik - Fortuna

1:0 9:0

nedjelja:10:00,11:00

Kakanj

Mladost - Tempo S.

0:6 0:1

nedjelja:10:00,11:00

Gračanica

Visport - Rudar (Z)

1:1 2:2

 

 

Grupa A – predpioniri -tabela

Klub

Ut.

Pob.

Ner.

Por.

DG

PG

Bod.

1

Tempo Sport

14

14

0

0

66

5

42

2

Čelik

14

9

4

1

47

7

31

3

Rudar K

14

8

3

3

36

12

27

4

Visport

14

6

3

5

21

15

21

5

Vareš

14

6

3

5

17

19

21

6

Mladost

14

5

3

6

19

32

18

7

Rudar Z

14

5

0

9

18

38

15

8

Bosna

14

3

4

7

13

27

13

9

Fortuna

14

1

3

10

12

43

6

10

Rudar B

14

1

1

12

13

64

4

Grupa A – pioniri - tabela

Klub

Ut.

Pob.

Ner.

Por.

DG

PG

Bod.

1

Čelik

14

13

0

1

46

4

39

2

Visport

14

11

2

1

33

10

35

3

Rudar Z

14

8

1

5

25

15

25

4

Bosna

14

8

0

6

24

21

24

5

Rudar K

14

5

5

4

16

13

20

6

Tempo Sport

14

5

2

7

21

23

17

7

Mladost

14

5

2

7

14

24

17

8

Rudar B

14

5

1

8

19

17

16

9

Vareš

14

2

1

11

8

33

7

10

Fortuna

14

1

0

13

11

57

3

 

Parovi 16.kola-predpioniri i pioniri:

 

XVI KOLO - 26./27. april 2014. god.

Termin

Mjesto

Utakmica

Rezultat

PP | P

subota:10:00,11:00

Zenica

Tempo S. - Čelik

subota:10:00,11:00

Vareš

Vareš - Rudar (K)

nedjelja:10:00,11:00

Visoko

Bosna - Visport

nedjelja:10:00,11:00

Zenica

Rudar (Z) - Mladost

nedjelja:10:00,11:00

Zenica

Fortuna - Rudar (B)

 

 

 

E. Imamović za Zenicablog