24 Juli 2024
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
ponedjeljak, 17 Mart 2014 09:53

Medalje za Kumite

Dva takmičara Karate kluba "Kumite" učestvovala su na takmičenju u tradicionalnom karateu u Kreševu. Na turniru je učestvovalo oko 200 takmičara, a za naš klub su nastupili Edi Malkoč i Sanjin Šakić. Edi Malkoč je osvojio dvije zlatne medalje, jednu u katama, drugu u borbama, dok je Sanjin Šakić osvojio srebrnu medalju u katama.

 

Takmičare su predvodili dvoje naših trenera, Fahrudin Muratović i Irma Fetić, koji su istakli da su zadovoljni nastupom naših predstavnika i iskoristili priliku da obojicu takmičara javno pohvale za pokazanu vještinu.

 

Naš klub bi naredni vikend trebao putovati u Suboticu na jedno veliko međunaordno takmičenje gdje očekujemo veoma jaku konkurenciju, ali i veoma dobre nastupe naših odabranika. O ovom takmičenju ćemo javnost posebno izvjestiti.

 

Press služba KK "Kumite" Zenica