04 Oktobar 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
četvrtak, 28 Novembar 2013 03:15

Liga mladih ZDK: 1. i 2.kolo

Započelo je takmičenje u košarkaškoj Ligi mladih ZE-DO kantona za sezonu 2013/2014. Donosimo rezultate 1.kola, tabele i parove 2.kola:

1.Predpioniri:

Ten – Kakanj 26:15

Kengur – Abeceda 38:25

2.Pioniri:

Ten – Kakanj 41:35

Vukovi – Žepče 36:32

Kengur – Abeceda 52:36

Nets – Gradina 55:43

3.Kadeti:

Ten – Kakanj 36:29

Nets – Gradina 59:56

Orlovik – Čelik 35:68

4.Juniori:

Ten – Kakanj 41:51

Krivaja – Žepče 53:57

Nets – Gradina 79:62

Orlovik – Čelik 42:95

Pionirke: Kengur – BH Start 39:44

5.Djevojke: Kengur – BH Start 25:55

 

1.       Tabela lige predpionira

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

KENGUR

1

1

0

38

25

13

2

2

TEN

1

1

0

26

15

11

2

3

KAKANJ

1

0

1

15

26

-11

1

4

ABECEDA

1

0

1

25

38

-13

1

5

ČELIK

0

0

0

0

0

0

0

 

2.       Tabela pionirske lige

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

NETS

1

1

0

55

43

12

2

2

TEN

1

1

0

41

35

6

2

3

VUKOVI

1

1

0

36

32

4

2

4

ŽEPČE

1

0

1

32

36

-4

1

5

KAKANJ

1

0

1

35

41

-6

1

6

GRADINA

1

0

1

43

55

-12

1

7

KENGUR

0

0

0

0

0

0

0

8

ČELIK

0

0

0

0

0

0

0

 

3.       Tabela kadetske lige

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

ČELIK

1

1

0

68

35

33

2

2

TEN

1

1

0

36

29

7

2

3

NETS

1

1

0

59

56

3

2

4

GRADINA

1

0

1

56

59

-3

1

5

KAKANJ

1

0

1

29

36

-7

1

6

ORLOVIK

1

0

1

35

68

-33

1

7

KENGUR

0

0

0

0

0

0

0

4.       Tabela juniorske lige

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

ČELIK

1

1

0

95

42

53

2

2

NETS

1

1

0

79

62

17

2

3

KAKANJ

1

1

0

51

41

10

2

4

ŽEPČE

1

1

0

57

53

4

2

5

KRIVAJA

1

0

1

53

57

-4

2

6

TEN

1

0

1

41

51

-10

1

7

GRADINA

1

0

1

62

79

-17

1

8

ORLOVIK

1

0

1

42

95

-53

1

 

 

5.       Tabela lige djevojaka

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

BH START

1

1

0

55

25

30

2

2

KENGUR

1

0

1

25

55

-30

1

3

ŽEPČE

 

 

 

 

 

 

 

4

GRADINA

 

 

 

 

 

 

 

5

ŽEPČE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Raspored odigravanja utakmica II kola

 

II kolo , 30.11./01.12.2013. godine

006

KAKANJ

ČELIK

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Predpioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

 

30.11./01.12.

2013.

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Kakanj

30.11./01.12.

2013.

Kadeti

Komesar:

 

Sudije:

 

SD

30.11./01.12.

2013.

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

 

30.11./01.12.

2013.

 

007

GRADINA

ORLOVIK

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Kadeti

Komesar:

 

Sudije:

 

Tešanj

30.11./01.12.

2013.

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

30.11./01.12.

2013.

 

007

GRADINA

MAGLAJ

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Djevojke

Komesar:

 

Sudije:

 

Tešanj,

30.11./01.12.

2013.

 

 

 

 

008

ABECEDA

NETS

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Zenica

30.11./01.12.

2013.

 

 

 

 

 

 

009

ŽEPČE

KENGUR

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Djevojke

Komesar:

 

Sudije:

 

Žepče

01.12.2013.

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

01.12.2013.

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

 

01.12.2013.

 

 

010

TEN

VUKOVI

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Zenica,

OŠ Edhem Mulabdić

01.12.2013.

 

 

010

TEN

KRIVAJA

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

Zenica,

OŠ Edhem Mulabdić

01.12.2013.

 

 

 

 

E. Imamović za Zenicablog