02 Maj 2024
nedjelja, 16 Juni 2013 23:07

Pobjednik turnira Amar Delić

Protekli vikend je teniski klub Čelik Zenica bio organizator turnira do 10 godina iz kalendara takmičenja BiH.Član  kluba Euronec Amar Delić je osvojio prvo mjesto savladavši u finalnom meču svog velikog rivala iz Tuzle Vanju Hodžića sa ubjedljivih 9 : 4.

Od rezultata naših Zeničana bi izdvojili i Marina Popovića iz teniskog kluba Mladost Zenica koji je osvojio treće mjesto.Ova dvojica izuzetno talentiranih tenisera su osvjetlali obraz svog dragog grada Zenice i pokazali kvalitet svog tenisa. Idemo polako ali sigurno prema mjestu br.1 u državi u ovoj kategoriji. Nastavljamo sa pripremama do novih pobjeda o kojima ćete biti blagovremeno obavješteni, poručuju iz TK Euronec.