nedjelja, 25 Novembar 2012 21:47

Pobjede juniora i kadeta Čelika

OMLADINCI ČELIKA USPJEŠNIJI OD SENIORA Kadeti i juniori bolji od Olimpica u Sarajevu Uokviru, posljednjeg, 15.kola jesenjeg dijela prvenstva Premijer omladinske BH Telekom lige BiH u nogometu danas su obje selekcije NK Čelik (kadeti i juniori) igrali gostujuće utakmice protiv vršnjaka Olimpica iz Sarajeva. Za razliku od seniorske ekipe Čelika, koja je sinoć ostvarila rezultat od 1:1 protiv sarajevskog Olimpica na stadionu Bilino polje u Zenici, obje omladinske selekcije NK Čelik zabilježile su pobjede na gostovanju u Sarajevu.

Evo rezultata:
KADETI:
FK OLIMPIC – NK ČELIK 2:3
(Strijelci za Čelik: Adilović Hanan u 10. i 75. minuti i Brkić Jasmin u 60. minuti).

JUNIORI:
FK OLIMPIC – NK ČELIK 0:1
(Strijelac: Popović Marin u 80. minuti iz penala)

Nakon ovih uspješnih rezultata, kadetska selekcija Čelika na kraju jesenjeg dijela prvenstva ima skor od devet pobjeda, četiri poraza i dva neriješena rezultata. Dakle, 29 bodova i gol razliku 27:17. Juniori Čelika, nakon 15 odigranih kola, imaju šest pobjeda, sedam poraza i dva neriješena rezultata - imaju 20 bodova i negativnu gol razliku od (18:25).