10 Avgust 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
nedjelja, 11 Novembar 2012 23:11

Ha Se Karate Do u Maglaju

U organizaciji karate kluba „EMPI“ Maglaj u Maglaju je održan pozivni karate turnir pod nazivom 4. MAGLAJ OPEN 2012 za djecu ,kadete, juniore i seniore .Na ovom takmičenju Učestvovalo je 14 klubova i oko 160 takmičara sa prostora Federacije BiH i Republike Srbije a naš klub je predstavljala ekipa od 20 takmičara i takmičarki .Takmičenje se odvijalo na dva borilišta a naš klub je osvojio ukupno 23 medalje i to : 13 zlatnih, 3 srebrene i 7 bronzanih medalja.

 

Zlatne medalje osvojili su :
Dika Bošnjak,Skender Adna,Bošnjak Nermin,Čelenka Dželila,Mašić Selma,Damir Čičak 2 medalje u borbama i katama,Džafić Ema u borbama,Huseinović Almedin,Denis Hodžić, Ferhatović Ajla, Kunić Arijana,Čizmić Maida

Srebrene medalje osvojili su :
Konjić Tarik, Mešković Hamza i ekipa djevojčica u katama,

Bronzane medalje osvojili su :
Fetahović Ajdin,Dželilović Samin,Softić Ajna,Džafić Ema u katama,Smriko Harun, Mehmedić Adi i ekipa djece do 15 godina u borbama

 

U ukupnom plasmanu po broju medalja naš klub je zauzeo 2.mjesto a plasman je sljedeći :
1. KK Vlašić Travnik 11 zlatnih, 12 srebrenih i 9 bronzanih medalja,
2. HA SE KARATE DO Zenica, 13 zlatnih, 3 srebrene i 7 bronzanih medalja,
3. KK 1.MART Srebrenik 13 zlatnih, 8 srebrene i 1 bronzana medalja,

 

S poštovanjem,
PRESS SLUŽBA KLUBA