utorak, 14 Avgust 2012 01:27

MNL Nemila: Winners

Admnistratori malonogometne lige Nemila nastavljaju predstavljanje učesnika turnira - Winnersi zauzeli pretposljednje mjesto koje vodi u razigravanje za prvaka MNL 2012.igrali su 11 kola bez poraza, ali su zato zabiljezili i cetiri uzastopna poraza sto nije ni jedna ekipa koja je prosla u pley- off.Uprvih jedanaest kola primili su 14 golova,a u posljednja 4 primili su 15 od koji 3 sluzbenim rezultatom.

Pet puta gubili prvo puluvrijeme od cega su tri izgubili do kraja.Winnersi su od 15 utakmica odigrali 13,jedna ponistena,jedna odlucena sluzbenim rezultatom protiv njih i to u zadnjem kolu.U 13 utakmica napravili su 35 faulova ili 2.6 po utakmici,dobili su 12 zutih kartona ili 0,9 po utakmici,nisu dobili ni jedan crveni karton.Ekipe koje su protiv njih igrale u 13 utakmica zabiljezili su 48 faulova ili 3.6 po utakmici,15 zutih kartona ili 1.1 po utakmici, te jedan crveni karton. Od ukupno 42 gola koliko su postigli igraci Winnersa,Eldin Suljic je postigao vise od pola 24 pogodka sto ga cini dosad naj boljim strijelcem i tesko dostiznim,po 4 gola postigli su Muhamed Nikolic,Benjamin Sehic,Amer luzic,Asmir Buljubasic 2 gola.Naj vise golova postizali su u 19-oj minuti cak 7,a od 16-20-tog minuta postigli su 19 golova.

Ostale golove postizali su od 01-14 minute ,jedino nisu pogađali u 15-toj minuti.Primili su 29 golova odnosno bez sluzbenog rezultata 26 ,od 11-13 minute primili su 9 golova,sest golova primili su od 15-20-tog minuta. Winnersi su posljednja dva turnira igrali finale jedno dobili jedno izgubili.Igraju sa naj tezom po njih ekipom u ligi koja im nikako ne stoji obje ekipe pamte po jednu pobjedu i dosta teskih medusobnih utakmica,u regularnom dijelu lige rezultat je glasio 2-2 nakon sto je Bistrica vodila 2-0.