12 April 2024
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
utorak, 03 Juli 2012 11:16

Ha Se Karate Do u Makarskoj

Obavještavamo vas da je naš klub u periodu 26.06. do 02.07. 2012.godine učestvovao na pripremama perspektivnih takmičara i pripremama za polaganje za majstorska zvanja koje su ove godine održane u Makarskoj. Pripreme su organizovane po planu rada a u koju su bili uključeni vrhunski stručnjaci iz karatea i fizičke kulture. Pripremama je rukovodila tročlana instruktorska ekipa u sastavu Omer Tabaković iz Travnika, Semir Hamzić iz Zenice i Davor Vidović iz Kaknja.


Iz našeg kluba na ovom seminaru učestvovalo je 35 takmičara i takmičarki.Na polaganju za majstorska zvanja položili su Mujčin Aida i Mlinarić Amad za tehnički crni pojas, Nedim Kulalić i Smail Halilović za 1. DAN, Bernando Islambegović i Denis Hodžić za 2. DAN a Bošnjak Nermin za 4. DAN.
Pored ovih priprema u planu su i pripreme ekipe na Vlašiću pred početak takmičarske sezone.


PRESS SLUŽBA KLUBA HA SE KARATE DO

 

hasemak2