20 April 2024
srijeda, 16 Maj 2012 22:45

KUP: Rudar izbacio Čelik

PORAZ ČELIKA OD RUDARA - NK ČELIK – FK RUDAR 2:3 (2:0) - Stadion: Kamberovića polje, teren sa plastičnom podlogom - Početak: 17,00 sati - Gledalaca: oko 100

Glavni sudija: Isović Adnan - A 1: Muračević Samir,  A 2: Bajrambašić Damir. Delegat: Pašalić Zikrija.

U srijedu 16.05. 2012.god. odigrana je posljednja utakmica 1. kola KUP-a NS ZE-DO kantona za takmičarsku sezonu 2012/2013. U gradskom derbiju sastali su se NK Čelik
i kantonalni ligaš FK Rudar. Čelik je nastupio sa mladim snagama. Nakon prvog poluvremena, Čelik je vodio sa 2:0, ali je Rudar u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat na 2:3, golovima Elmana Muratovića (2x) i Albina Biloglavića, te se plasirao u četvrtfinale Kupa NS ZE-DO kantona za sezonu 2012/2013.