Ha Se Karate do u Kaknju Istaknuto

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

hase01Obavještavamo vas da je naš klub učestvovao na Federalnom prvenstvu za djecu i kadete koje je održano u Kaknju 25.09.2011.godine i da je u konkurenciji 160 takmičara iz 14 karate klubova sa prostora Federacije BiH osvojio 3 zlatne, 4 srebrene i 5 bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su : Dika Bošnjak u kategoriji borbe, Čizmić Maida i Tokalić Ida u kategoriji kate,

Srebrene medalje osvojili su:Nera Cogo,Emir Jašarević i Hazić Faris u borbama, te Softić Ajna u Katama,

Bronzane medalje osvojili su:Adna Skender,Jašarević Indira,Softić Ajna,Jašarević Ahmed i Tokalić Ida u borbama

U sklopu takmičenja održan je i sudijski i trenerski seminar na kojem je iz našeg kluba učestvovao Bošnjak Nermin i položio za trenersku „A“ licencu.

Naš trener Semir Hamzić je bio jedan od tri instruktora na seminaru i član komisije za dodjelu licenci.

U periodu 5.-10. Oktobra u Mađarskom GYOR-u biće održano Evropski kup za djecu i kadete i nastup na ovom takmičenju obezbjedio je naš mladi takmičar Jašarević Ahmed.