Čelik 2 - Istra 1 Istaknuto

Autor
Ocijeni
(0 glasova)

Nogometaši Čelika danas su odigrali i treću pripremnu utakmicu u okviru priprema za nastavak prvenstva. Nakon pobjede nad mađarskim Solnokom i neriješenog rezultata protiv slovenske Hit Gorice, crno-crveni su danas u Puli pobjedili domaću Istru rezultatom 2:1. Zenički tim poveo je već u 10 minuti eurogolom mladog Anida Travančića. Silovit šut sa 20-tak metara u rašlje golmana Istre bio je prvijenac mladog fudbalera u dresu Čelika. Na poluvrijeme se otišlo minimalnim vodstvom Zeničana, da bi u nastavku utakmice izabranici Elvedina Beganovića uslijed dobre igre i nekoliko šansi povećali vodstvo na 2:0. Strijelac drugog gola bio je Armin Arnaut. Do kraja utakmice domaći su uspjeli doći do počasnog pogotka preko Grdića za konačnih 2:1 i pobjedu Čelika.

Treba istaći da je klub s Bilinog polja nastupio u kombinovanom sastavu protiv B-tima, hrvatskog prvoligaša. Današnju utakmicu su propustili Šišić i Mahmutović koji su lakše povrijeđeni, a golman Adis Nurković u četvrtak ide u Zagreb na operaciju koljena. Za Čelik su danas nastupili: Lomić, Huseinspahić, Mrguda, Jusić, Horić, Stupar, Imamović,Travančić, Kapetan, Dilaver i Arnaut. U drugom poluvremenu Isaković je zamjenio Jusića, a Kapetan zamjenio Martinovića. Sutra nogometaši Čelika igraju četvrtu utakmicu na pripremama, u hrvatskom Umagu od 15 sati igraju protiv litvanskog vice-prvaka Žalgirisa. Za ovu utakmicu konkurisat će svi igrači osim povrijeđenog Nurkovića koji ide na operaciju koljena u Zagreb.