25 Septembar 2023
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
utorak, 09 Decembar 2014 00:11

Zahvala ŠR Čelik Junior

Semira Hoffmann, velika humanitarka, koja je cijeli svoj život posvetila brizi o na bilo koji način ugroženim ljudima, javno se zahvalila nekolicini ljudi, a među kojima i školi rukometa ČELIK JUNIOR iz Zenice.

 

Naime, u trenucima kada je ova velika dama, Semira Hoffmann, pokretala velike humanitarne akcije, iz Uprave ŠR Čelik Junior su se javili upravo njoj i izrazili spremnost da pomognu istog časa. Kako je Semira izjavila za Avaz  zahvalna je školi rukometa Čelik Junior, te kazala da se nešto takvo ne može platiti. Ispred škole rukometa Čelik Junior u kontakt sa Semirom stupio je Omer Hadžijusufović, te prenio poruku spremnosti da pomognu u njenim humanitarnim akcijama. Gospodin Hadžijusufović se obratio upravo ovim riječima: "Gospođo Semira, ima nas 30-ak iz škole rukometa ČELIK JUNIOR koji su spremni ovoga trenutka da sjednu u autobus i krenu gdje god vi kažete i mislite da treba."

 

Semira Hoffmann je nedavno izjavila za Avaz kako je zahvalna, ali i sretna što još uvijek postoje ljudi koji su spremni u datom momentu pružiti pomoć i to se ne može platiti.

 

Iz škola rukometa "ČELIK JUNIOR" su željeli javno da pošalju poruku Semiri: "Poštovana Semira, ljudska dobrota je nešto što se ne može kupiti nikakvim novcima, ali se može pridobiti. Znajući i poštujući Vaš rad, mi se nismo dvoumili niti jedne sekunde da Vam pomognemo u Vašoj plemenitoj misiji. Želimo da Vam se zahvalimo u ime svih ljudi kojima ste pružili i kojima ćete pružiti pomoć. Naša škola se u vrijeme poplava pridružila akciji pružanja pomoći ljudima kojima je ista bila potrebna. Kada se začuje alarm, kada je nekome pomoć prijeko potrebna, ne treba mnogo razmišljati. Pružiti nekome nešto što nema ili sačuvati što mu treba je  ono što ispunjava svakog čovjeka. Mnogo je dobrih ljudi, poput onih koje ste naveli u svojoj izjavi. Naša škola i dan danas pomaže i pomagat će one kojima je pomoć potrebna i znajte da smo Vam na raspolaganju u Vašem plemenitom radu." - UPRAVA ŠR ČELIK JUNIOR.