09 Avgust 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
petak, 24 Februar 2012 01:07

Novosti iz RK Čelik Junior Istaknuto

Autor 
Ocijeni
(0 glasova)

celikjuniorSvakodnevno stižu nove vijesti sa svih strana, naravno one su dobrog karaktera. Škola rukometa Čelik Junior je škola čiji se rad prepoznaje i ističe, kako u BIH, u regiji pa tako i u Evropi. Imamo nekolicinu dogovorenih turnira koji nas očekuju uskoro, a mi smo spremni da damo svoj maksimum i predstavimo svoj grad Zenicu i državu BIH u najboljem svijetlu na turnirima u Slavonskoj Požegi u kojoj će škola gostovati u mjesecu aprilu sa godištima 98/99 i mlađi, a potom u istom tom mjesecu idemo u Luksemburg gdje cemo da odmjerimo snage sa velikim europskim klubovima. U toku je velika akcija gdje naša škola prikuplja potrebna sredstva neophodna za odlazak naših dječaka na međunarodni turnir u Luksemburg.

Treneri i rukovodstvo škole maksimalnim zalaganjem su krenuli u ovu akciju kako bi mogli dostojno predstavljati grad i državu. Ove godine ćemo stici i do Italije i učestvovati na jednom velikom međunarodnom turniru koji se održava u sedmom mjesecu. Dobili smo i poziv za učešće na meomorijalnom turniru Stanko Sivrić BET LIVE CUP 2012 u Međugorju i potrudit cemo se da odemo i na ovo takmičenje sa dečkima i djevojkama koji se održava u osmom mjesecu. Također u augustu idemo i u Šibenik gdje ćemo po drugi put učestvovati na međunarodnom turniru ADRIA CUP 2012. I kao šlag na tortu naša škola rukometa Čelik Junior će organizirati 3. međunarodni turnir Prijateljstva Zenica 2012.

 

 

Može se reći da je ovo samo dio onoga što nas očekuje u ovoj godini. Pozdrav od onih koji znaju i vole rukomet.

Čelik Junior Press

Čitano 1998 puta