19 April 2024
Printaj ovu stranu
subota, 10 Maj 2014 11:46

Ko ispada iz Premijer lige?

Minuta je nedostajala u 29. kolu da već sve bude odlučeno, odnosno da Rudar bude drugi tim na putu ka niži rang, ali su Prijedorčani sa igračem manje smogli snage da u 95. minuti izjednače na Kamberovića polju protiv Viteza i tako rastuže vezire koji su sigurno savladali Zvijezdu i čekali posljednji sudijski zvižduk u Zenici .

Pred posljednje 30. kolo Travnik ima 28 a Rudar 26 bodova . Rudar će danas dočekati Željezničar kojem je nakon remija sa Sarajevom upitna Evropa dok će Travnik u goste Borcu u Banja Luku koji je odavno demotivisan i lišen bilo kakvih ambicija.

Rudar može ostati u Premijer ligi samo u slučaju da pobjedi Želju, a da Travnik izgubi u Banja Luci jer ako veziri uzmu makar bod opet su ispred Rudara zbog međusobno boljeg skora ( 2:0 , 0:1 ).

Susreti posljednjeg 30. kola nogometne BHT Premijer lige BiH na rasporedu danas.