10 Avgust 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
utorak, 10 Decembar 2013 05:50

Liga Mladih - OKK Čelik

Tokom proteklog vikenda u Areni Zenica odigrane su 3 utakmice 3. kola Lige mladih ZDK omladinskih selekcija OKK Čelik. Svoju prvu pobjedu zabilježili su pioniri OKK Čelik, koji su savladali svoje vršnjake iz Tešnja rezultatom 68:66. I juniori su ostvarili pobjedu 80:53, dok su kadeti izgubili 13 razlike, pa je konačan rezultat glasio 50:63.
Donosimo rezultate sve tri kategorije OKK Čelik i tabele nakon trećeg kola:

 

 

ČELIK

GRADINA

Rezultat

Periodi

Juniori

 

Sudije:

Pripoljac – Karahmet

80 : 53

20:15

29:12

21:9

10:17

Kadeti

 

Sudije:

Kovač - Herceglija

50 : 63

11:18

21:9

5:17

13:19

Pioniri

 

Sudije:

Herceglija - Kovač

68 : 66

12:21

12:7

19:11

12:10

 

Tabela pionirske lige

 

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

KAKANJ

3

2

1

162

118

44

5

2

TEN

3

2

1

107

117

-10

5

3

KENGUR

2

2

0

132

52

80

4

4

NETS

2

2

0

128

76

52

4

5

VUKOVI

3

1

2

75

131

-56

4

6

ČELIK

2

1

1

115

123

-8

3

7

ŽEPČE

3

0

3

80

168

-88

3

8

GRADINA

2

0

2

109

123

-14

2

 

Tabela kadetske lige

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

GRADINA

3

2

1

196

149

47

5

2

ČELIK

3

2

1

185

145

40

5

3

TEN

2

1

1

68

102

-34

3

4

KENGUR

1

1

0

73

32

41

2

5

NETS

1

1

0

59

56

3

2

6

KAKANJ

2

0

2

75

113

-38

2

7

ORLOVIK

2

0

2

76

135

-59

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela juniorske lige

 

EKIPA

UT

POB

POR

KPO

KPR

KR

BOD

1

KAKANJ

3

3

0

193

176

17

6

2

ČELIK

3

2

1

247

171

76

5

3

NETS

2

2

0

137

97

40

4

4

GRADINA

3

1

2

196

224

-28

4

5

TEN

2

1

1

78

78

0

3

6

KRIVAJA

3

0

3

143

160

-17

3

7

ŽEPČE

2

1

1

92

111

-19

3

8

ORLOVIK

2

0

2

107

176

-69

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           Raspored odigravanja utakmica IV kola

 

                          IV kolo , 14./15.12.2013. godine

061

GRADINA

KAKANJovora.

treneru KK Orlovik Mujičić zbogekipe ne obezbijede dvije ispravne štoperice

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Tešanj

14./15.12.2013.

Kadeti

Komesar:

 

Sudije:

 

14./15.12.2013.

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

 

14./15.12.2013.

 

017

ABECEDA

ČELIK

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Predpioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Zenica

14./15.12.2013.

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

14./15.12.2013.

 

018

ŽEPČE

ORLOVIK

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

Žepče,

14./15.12.2013.

 

 

 

 

018

ŽEPČE

MAGLAJ

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Djevojke

Komesar:

 

Sudije:

 

Žepče,

14./15.12.2013.

 

019

TEN

NETS

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Zenica

14./15.12.2013.

Kadeti

Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ Edhem

14./15.12.2013.

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

Mulabdić

14./15.12.2013.

 

 

020

VUKOVI

KENGUR

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Pioniri

Komesar:

 

Sudije:

 

Zenica,

OŠ Meša Selimović

14./15.12.2013.

 

020

KRIVAJA

KENGUR

Mjesto,

Dvorana

Početak

Sati:

Juniori

Komesar:

 

Sudije:

 

Zavidovići

14./15.12.2013.

 

                                                                                                              KOMESAR TAKMIČENJA

 

 

 

E. Imamović za Zenicablog