09 Decembar 2023
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
nedjelja, 22 Septembar 2013 11:55

Robijaši traže akciju Uprave

Udruženje Robijaši 1988 se ograđuje od šaranja istočne tribine. Napominjemo medije koji objavljuju dezinformacije, povezuju naše članove sa povicima protiv šefa stručnog štaba, gospodina Vlade Jagodića i sa ispisivanjem grafita po stadionu da ćemo zahtijevati javni demant tih neistina. Najvjerniji navijači NK Čelika i dalje daju bezrezervnu podršku našem šefu ali isto tako traže od članova Skupštine NK Čelika i Predsjedništva kluba da kazne igrače zbog nezalaganja u prethodnim utakmicama.

Tražimo od policijskih organa da pronađu “naručioce” ovih natpisa kao i da javnost upoznaju sa tijekom istrage u vezi nestalog novca na stadionu Bilino Polje. Sve ove stvari ne trebaju nas pokolebati u našoj ljubavi, a neki to očigledno koriste da zadovolje svoje lične apetite. Kako god odluči naš šef, želimo poručiti da ništa poslije toga neće biti isto i da bez nas nećete moći odlučivati o sudbini našeg kluba.

 

Robijaši 1988