Printaj ovu stranu
nedjelja, 25 Avgust 2013 18:21

Remizirali Vitez i Zrinjski

Uokviru 5. kola BH Telecom Premijer nogometne lige BiH,  u Zenici su, na A terenu KSC Kamberovića polje, igrali  NK Vitez - HŠK Zrinjski 1:1 (0:1).  Strijelci: 0:1 (Simeunović 9'), 1:1 (Kožulj 90');

Pred oko 1.000 gledalaca, nogometaši Viteza nisu uspjeli doći do prve, istorijske pobjede u BH Telekom Premijer nogometnoj ligi BiH.   Vitez  je došao do boda kao domaćim, na stadionu Kamberovića polje u Zenici, protiv ekipe Zrinjskog u posljednjim trenucima meča. Mostarski Plemići su poveli u 9. minuti preko Simeunovića, a domaći tim je do poravnanja 1:1 stigao u 90. minuti, golom Kožulja. Neriješen rezultat je, čini se, najrealniji ishod ove, prilično nezanimljive, utakmice. Vitez je u drugom  poluvremenu prikazao bolju igru, što je krunisano i golom u zadnjim trenucima utakmice. Utakmicu Vitez – Zrinjski su sudili Goran Paradžik iz Ljubuškog, sa pomoćnicima, Daliborom Hrstićem (Ljubuški) i Jasminom Smajićem (Kalesija).