petak, 31 Maj 2013 15:16

Svi Čelikovi golovi u sezoni

Zenicablog vam prenosi Youtube video autora BelayBoy072, koji je objedinio sve golove NK Čelik u sezoni 2012.-2013.

1. kolo 5.8.2012 - Sarajevo, stadion Koševo: Sarajevo -- Čelik 0:0
2. kolo 11.8.2012 -- Kamberovića polje: Čelik -- Velež 2:0, strijelci Stipe Barać i Jasmin Mešanović.
3. kolo 18.8.2012 -- Trebinje: Leotar -- Čelik 1:0, primili smo gol u 87. minutu iz ofsajda.
4. kolo 26.8.2012 -- Kamberovići: Čelik -- Široki Brijeg 2:1, oba gola je dao Jasmin Mešanović.
5. kolo 1.9.2012 --Travnik: Travnik -- Čelik 2:1, gol za naš tim je postigao Stipe Barać a pobjedonosni za Travnik protiv nas, naš sadašnji igrač Darko Mišić.
6. kolo 15.9.2012 -- Bilino: Čelik -- Borac 1:1, Saša Kajkut je postigao svoj prvi gol za naš tim
7. kolo 22.9.2012 -- Gradačac: Zvijezda -- Čelik 1:0, primili smo gol u 3. minuti.
8. kolo 29.9.2012 -- Bilino: Čelik -- Željezničar 1:2, gol za Čelik je postigao Mehmedalija Čović a utakmica je ostala upamćena po sudijskog lakrdiji.
9. kolo 6.10.2012 -- Sarajevo, stadion u Lukavici: Slavija -- Čelik 2:1, iako smo vodili golom Anida Travančića izgubili smo utakmicu.
10. kolo 20.10.2012 -- Bilino: Čelik -- Zrinjski 2:0, strijelci Saša Kajkut i Marko Nestorović
11. kolo 27.10.2012 --Bijeljina: Radnik -- Čelik 2:2, dva puta smo vodili ali na kraju smo osvojili samo jedan bod, strijelci su bili Stefan Maletić i Saša Kajkut.
12. kolo 4.11.2012 -- Gabela: GOŠK -- Čelik 0:0
13. kolo 10.11.2012 -- Bilino: Čelik -- Rudar Prijedor 2:1, gubili smo ali ipak pobijedili na kraju, strijelci su bili Saša Kajkut i Jasmin Smriko.
14. kolo 17.11.2012 -- Srebrenik: Gradina -- Čelik 0:1, prva pobjeda u gostima u sezoni, strijelac je bio Jasmin Mešanović.
15. kolo 24.11.2012 -- Bilino: Čelik -- Olimpic 1:1, utakmica je počela sa crvenim kartonom za našeg igrača u 3. minuti a završila zgoditkom gostiju u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena. Gol za Čelik je postigao Stipe Barać.
16. kolo 2.3.2013 -- Bilino: Čelik -- Sarajevo 3:2, Saša Kajkut strijelac sva tri pogotka.
17. kolo 9.3.2013 -- Mostar, stadion Vrapčići: Velež -- Čelik 2:1, užasno blatnjav teren, gol za naš tim je postigao Alen Dedić.
18. kolo 16.3.2013 -- Kamberovići: Čelik -- Leotar 1:1, gol je postigao Alen Dedić, ovo je vjerojatno bila i najlošija utakmica našeg tima u cijeloj sezoni.
19. kolo 30.3.2013 -- Pecara: Široki Brijeg -- Čelik 0:1, strijelac Alen Dedić.
20. kolo 6.4.2013 -- Bilino: Čelik -- Travnik 2:1, strijelac prvog gola za naš tim je bio Saša Kajkut a pobjedu nam je osigurao autogolom Suvad Grabus u zadnjim sekundama susreta.
21. kolo 10.4.2013 -- Banja Luka: Borac -- Čelik 2:0, kao i u Vrapčićima, niti ovaj teren nije bio uslovan za odigravanje utakmice.
22. kolo 13.4.2013 -- Bilino: Čelik -- Zvijezda 4:1, strijelci su bili Kenan Horić, Marin Popović i dva puta Duško Stajić.
23. kolo 20.4.2013 -- Sarajevo, stadion Grbavica: Željezničar -- Čelik 1:1, strijelac za naš tim je bio Jasmin Mešanović, a skoro cijelo drugo poluvrijeme smo igrali sa igračem manje.
24. kolo 24.4.2013 -- Bilino: Čelik -- Slavija 4:1, iako smo u ranom dijelu utakmice primili pogodak došli smo do nova tri boda golovima Stipe Baraća, Saše Kajkuta, Jasmina Mešanovića i Semira Bajraktarevića.
25. kolo 28.4.2013 -- Mostar, stadion pod Bijelim brijegom: Zrinjski -- Čelik 0:2, strijelci su bili Jasmin Mešanović i Saša Kajkut.
26. kolo 4.5.2013 -- Bilino: Čelik -- Radnik 2:2, dva puta smo gubili na ovoj utakmici ali smo golovima Jasmina Mešanovića i Saše Kajkuta osvojili bod, junak utakmice je bio gostujući golman koji je obranio desetke šutova u okvir svog gola.
27. kolo 8.5.2013 -- Bilino: Čelik -- GOŠK 2:1 strijelci Alen Dedić i Saša Kajkut.
28. kolo 11.5.2013 -- Prijedor: Rudar -- Čelik 1:1, gol za naš tim je postigao Stipe Barać.
29. kolo 18.5.2013 -- Bilino: Čelik -- Gradina 2:1, gosti su na samom početku postigli gol ali su tri boda Čeliku osigurali Anid Travančić i Jasmin Mešanović.