10 Avgust 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
nedjelja, 26 Avgust 2012 11:19

Ha Se Karate Do na Vlašiću

Obavještavamo vas da naš klub u okviru Šotokan karate Saveza učestvuje na četverodnevnim pripremama na Vlašiću za potencijalne reprezentativce koji bi trebali učestvovati na Evropskom prvenstvu u Moskvi u period 02.-08. oktobar 2012.godine.Na pripremama učestvuju članovi dječije, kadetske,juniorske i seniorske reprezentacije u muškoj i ženskoj konkurenciji. Prisutno je oko 40 takmičara i takmičarki iz karate klubova SEIKEN Visoko, HA SE KARATE DO Zenica, NARA Kakanj, SALKO ČURIĆ Travnik, EMPI Maglaj, ČELIK Zenica i GEC TEAM Sarajevo. Pripremama rukovode selektori muške reprezentacije gospodin Gaši Elmir, ženske reprezentacije gospodin Zahirović Munever i dječije reprezentacije gospodin Telalović Hasib. Težište pripremam je tempiranje forme pred nastup na EP. U sklopu ovog projekta planirane su još jedne pripreme polovinom septembra nakon kojih će biti poznat konačan spisak putnika za Moskvu.


Pored ovih priprema okupljanje na Vlašiću je iskorišteno i za ažuriranje i usvajanje pravilnika za polaganja za pojaseve, sudijskog i takmičarskog pravilnika i drugih normativnih akata Saveza. Pored selektora u ovim aktivnostima je učestvovao i predsjednik Federalnog karate saveza gosp.Mujo Gec, predsjednik komisije za zvanja gospodin Omer Tabaković, predsjednik takmičarske komisije gospodin Davor Vidović,predsjednik sudijske komisije gospodin Gaši Samed i predsjednik šotokan saveza gospodin Semir Hamzić. Iz našeg kluba na ovim pripremama učestvuju : Bošnjak Nermin, Ibraković Albin, Heco Adin, Ferhatović Ajla, Selma Mašić i Hanisa Ahmić .

 

S poštovanjem,
PRESS SLUŽBA KLUBA HA SE KARATE DO