07 Oktobar 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
ponedjeljak, 05 Mart 2012 04:43

Ha Se Karate Do u Ilijašu Istaknuto

Autor 
Ocijeni
(0 glasova)

Obavještavamo vas da je naš klub učestvovao na otvorenom karate prvenstvu Ilijaš 2012. i da je u konkurenciji deset klubova i 90 takmičara sa osvojenih 13 medalja u ukupnom plasmanu osvoji 2. mjesto, iza karate kluba 1. Mart iz Srebrenika. Naš klub osvojio je 7 zlatnih, 2 srebrene i 4 bronzane medalje. Zlatne medalje osvojili su Mašić Selma u borbama i katama, Jašarević Ahmed u borbama i katama , Ferhatović Ajla, Ahmetspahić Belmin i Tokalić Ida u borbama. Srebrene medalje osvojili su Aganović Emina i Islambegović Bernando, a bronzane medalje osvojili su Huseinović Almedin, Hodžić Denis, Smriko Muhamed i Redžić Halid sve u borbama.  Narednog vikenda klub nastupa u Brčkom a zatim 17.03. u Srebreniku.

 


S poštovanjem,
PRESS SLUŽBA KLUBA

Čitano 1969 puta