07 Oktobar 2022
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
ponedjeljak, 12 Mart 2012 01:59

Ha Se Karate Do u Brčkom Istaknuto

Autor 
Ocijeni
(0 glasova)

hase01Obavještavamo vas da je naš klub učestvovao na 3. Otvorenom karate prvenstvu „BRČKO DISTRIKT BIH“ 2012. i da je u konkurenciji 25 klubova i 250 takmičara osvojio 10 zlatnih, 8 srebrenih i 2 bronzane medalje. Zlatne medalje osvojili su Hodžić Denis, Ibraković Albin, Islambegović Bernando, Smriko Muhamed, Ahmić Hanisa, Ferhatović Ajla, Muračević Senka, Selma Mašić, muška seniorska ekipa u borbama i kadetska ženska ekipa u borbama.

Zbog slabe organizacije takmičenja i dosta propusta na ovom turniru na kojem su učestvovali i klubovi iz RS na sljedećoj sjednici UO našeg kluba kao jedna od tačaka će biti i Odluka o neučestvovanju na ovom karate turniru narednih godina.

Narednog vikenda klub nastupa u Srebreniku, a nakon toga nam predstoji organizacija 19. Karate kupa u Zenici.


S poštovanjem,
PRESS SLUŽBA KLUBA

Čitano 2238 puta