25 Septembar 2023
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
utorak, 01 April 2014 03:15

Uspjeh zeničke OMŠ

JU Osnovna muzička škola je bila učesnica na još jednom od međunarodnih takmičenja-Četvrto do sad u ovoj školskoj godini. Učenici naše škole su učestvovali na prestižnom takmičenju „Festival pijanizma“ u Sremskoj Mitrovici, te ostvarili sljedeće rezultate:


-Jalal Romano IV razred, klasa: prof. Alena Kadić  – I nagrada
-Nadin Čahut IV razred, klasa: prof.Lejla Šećerović – II nagrada
-Olja Šišić II razred, klasa: prof.Alena Kadić – III nagrada
-Adna Lušija II razred, klasa: prof: Alena Kadić – III nagrada


I ovaj put su učenici naše škole pokazali da su na visokom nivou znanja i pored ograničenih uslova rada, a nastavnici su pokazali svoju spremnost da nesebično rade sa učenicima kako bi postigli najbolje rezultate. Stoga velike čestitke učenicima i nastavnicima, a veliko hvala roditeljima koji su dali svoj doprinos u realizaciji ovog takmičenja.


Jadranka Tepić,prof