subota, 04 Januar 2014 23:09

U Areni Zenica je održan 1."Euro Fan Cup"  na kojem su nastupile sve ekipe učesnice prvog izdanja "Lige navijača" Zenica i to: Manchester United, Real Madrid, Barcelona, Bayern, Borussia Dortmund, PSG, Milan i Galatasaray. Organizator ove, veoma uspješne, manifestacije je bilo Lokalno omladinsko vijeće (LOV) Regije Zenica i Udruženje "Lige navijača" evropskih klubova Zenica.

KLIKNI NA LINK DA VIDIŠ FOTO GALERIJU JASMINA HADŽIĆA

Pobjednik  1. "Euro Fan Cup"-a je malonogometna ekipa Navijača Manchester Uniteda. Oni su u finalu pobjedili visokim rezultatom od 8:2 ekipu Navijača Barcelone.

Ova manifestacija je veoma uspješno organizovana i protekla je u odličnoj atmosferi i jedinstvena je u našoj zemlji. Utakmice su igrane bez sudija, ali nije bilo nikakvih problema.

Pred finalnu utakmicu odigrana je i revijalna utakmica između veterana NK Čelik i sadašnjih prvotimaca NK Čelik. Pobjedili su veterani NK Čelik sa 4:3, za koje su igrali: Himzo Halać, Nermin Šabić, Anes Zukić, Besim Bajrambašić-Škija, Vahidin Imamović, Muhamed Babić, Rifko Brdarević... Ljubitelji malog nogometa su mogli uživati u majstorijama bivših i sadašnjih nogometaša.

Na kraju manifestacije, organizatori LOV Regije Zenica i Liga navijača evropskih klubova Zenica na prigodan način su izrazili svoju zahvalnost svima koji su pomogli održavanje 1."Euro Fan Cup-a". Među dobitnicima "Zahvalnice za nesebičan doprinos i podršku organizaciji Lige navijača Zenica" je i portal Zenicablog.