12 Decembar 2019
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
petak, 19 Decembar 2014 20:05

Turnir Zenica 2014 na Bilmišću

Ženski nogometni klub '' ČELIK '' Zenica organizuje 7. po redu, međunarodni malonogometni turnir za nogometašice. Na turniru učestvuju 4 seniorske ekipe i to: ŽNK AGRAM - ZAGREB (Hrvatska),  ŽFK EKONOMIST - NIKŠIĆ (Crna Gora), ŽNK SFK 2000 - SARAJEVO (BiH), ŽNK ČELIK – ZENICA (BiH), te 12 kadeskih ženskih ekipa, koje su svrstane u 3 grupe.

Turnir se igra u subotu, 20.12.2012.god., u sali na Bilmišću sa početkom u 08:30 sati. Ulaz je slobodan.
Pobjednici predhodnih 6 turnira, koji su održani u sklopu organizacije ŽNK '' ČELIK '' Zenica:
Prva dva turnira, zaredom, prvo mjesto je osvojila ekipa ŽNK '' MLADOST '' Nević polje, dok je, 4 turnira za redom, prvo mjesto osvojila ekipa ŽNK '' SFK 2000 '' Sarajevo.

DOĐITE U SUBOTU NA BILMIŠĆE I PODRŽITE ŽENSKI NOGOMET !

Donosimo raspored po grupama i satnicu takmičenja, koju su nam dostavili iz ŽNK Čelik:

GRUPE:

KADETKINJE - GRUPA „A“                         

KADETKINJE - GRUPA „B“

 

1.  ŽNK FORTUNA - ŽIVINICE                                 
2.  ŽFK LOKOMOTIVA - BRČKO                              
3
.  ŽNK BISER - SARAJEVO                                      
4
.  ŽNK ČELIK - ZENICA     

                                      

 

1.  ŽNK ORAHOVICA 74- GRAČANICA
2
.  ŽNK ROSA BRANDIS - TRAVNIK
3
.  ŽFK SPURSA - VISOKO
4.  ŽNK ISKRA - BUGOJNO

KADETKINJE - GRUPA „C“                          

SENIORKE - GRUPA „D“

 

1.  ŽFK BORAC - JELAH                                           
2
.  ŽNK MLADOST - DOMALJEVAC                       
3
.  ŽNK NOVI GRAD- SARAJEVO                            
4
.  ŽNK SALT CITY - TUZLA           

                           

 

1.  ŽNK AGRAM - ZAGREB (HR)
2.  ŽFK EKONOMIST - NIKŠIĆ (CG)                       3.  ŽNK SFK 2000 - SARAJEVO (BiH)
4
.  ŽNK ČELIK – ZENICA (BiH)

 

SATNICA TURNIRA:

 

Broj

Vrijeme

Parovi

Rezultat

1

8:30

A1 – A4

ŽNK FORTUNA – ŽNK ČELIK

 

2

8:55

B1 – B4

ŽNK ORAHOVICA – ŽNK ISKRA

 

3

9:20

C1 – C4

ŽFK BORAC – ŽNK SALT CITY

 

4

9:45

A2 – A3

ŽFK LOKOMOTIVA – ŽNK BISER

 

5

10:10

B2 – B3

ŽNK ROSA BRANDIS – ŽNK SPURSA

 

 

10:30

                SVEČANO OTVARANJE TURNIRA             

6

11:00

C2 – C3

ŽNK MLADOST – ŽNK NOVI GRAD

 

7

11:25

D1 – D4

ŽNK AGRAM – ŽNK ČELIK

 

8

11:50

D2 – D3

ŽNK SFK 2000 – ŽFK EKONOMIST

 

KADETKINJE 2. KOLO

9

12:10

A1 – A2

ŽNK FORTUNA – ŽFK LOKOMOTIVA

 

10

12:30

B1 – B2

ŽNK ORAHOVICA – ŽNK ROSA BRANDIS

 

11

12:50

B3 – B4

ŽNK SPURSA – ŽNK ISKRA

 

12

13:10

C3 – C4

ŽNK NOVI GRAD – ŽNK SALT CITY

 

SENIORKE 2. KOLO

13

13:30

D1 – D2

ŽNK AGRAM – ŽNK SFK 2000

 

14

13:50

D3 – D4

ŽFK EKONOMIST – ŽNK ČELIK

 

KADETKINJE 3. KOLO

15

14:10

A2 – A4

ŽFK LOKOMOTIVA – ŽNK ČELIK

 

16

14:30

B2 – B4

ŽNK ROSA BRANDIS – ŽNK ISKRA

 

17

14:50

C2 – C4

ŽNK MLADOST – ŽNK SALT CITY

 

18

15:10

A1 – A3

ŽNK FORTUNA – ŽNK BISER

 

19

15:30

B1 – B3

ŽNK ORAHOVICA – ŽNK SPURSA

 

20

15:50

C1 – C3

ŽFK BORAC – ŽNK NOVI GRAD

 

SENIORKE 3. KOLO - ZAVRŠNICA

21

16:10

D1 – D3

ŽNK AGRAM – ŽFK EKONOMIST

 

22

16:30

D2 – D4

ŽNK SFK 2000 – ŽNK ČELIK

 

MJESTO

 

MJESTO

 

MJESTO

 

 

 

KVALIFIKACIJE KADETKINJA

23

16:50

IA – III2

 

 

24

17:10

IB – IIA

 

 

25

17:30

IC – III1

 

 

26

17:50

IIB – IIC

 

 

KADETKINJE - ZAVRŠNICA

27

18:10

Pobjednik utakmice pod rednim br. 23. – pobjednik 24.

 

 

 

28

18:30

Pobjednik 25. – pobjednik 26.

 

 

29

18:50

Utakmica za III mjesto

 

 

30

19:10

FINALE

 

 

MJESTO

 

MJESTO

 

MJESTO

 

 

Napomena:
IA – prvoplasirani iz grupe „A“
IIA – drugoplasirani iz grupe „A“, itd.
III1 – prvi najbolji tim od trećeplasiranih ekipa
III2 – drugi najbolji tim od trećeplasiranih ekipa
Da ponovimo, turnir se igra u subotu, 20.12.2012.godine, u sali na Bilmišću sa početkom u 08:30 sati. Ulaz je slobodan.

E. Imamović za Zenicablog