20 April 2024
ponedjeljak, 08 Decembar 2014 13:48

Nova pobjeda Čelik-R u gostima

Proteklog vikenda, 06./07.decembra 2014.godine,  odigrano je 7.kolo Superlige FBiH za muškarce. U ovoj ligi, u grupi Jug, nastupa i zenička ekipa OK Čelik-R Zenica, fuzionisan od ekipa OK Zenica  OK Ruki iz Zenice.

U 7. kolu Superlige za muškarce, u grupi “jug” odbojkaši OK „Čelik-R Zenica” bili su na gostovanju u Bihaću kod ekipe OK „Bihać“ i zabilježili novu pobjedu od 3:1.

Rezultat: OK BIHAĆ--OK ČELIK-R ZENICA 1 : 3  (25:20), (21:25), (19:25), (13:25), 78:95;

Domaći su dobili samo prvi set, a onda su Zeničani pokazali pravu snagu i dobili ubjedljivo tri naredna seta za konačnu pobjedu od 1:3 u Bihaću.
Nakon 7.kola Čelik-R Zenica ima skor od 6 pobjeda u nizu i jedan poraz od lidera Breze 1934 i to u Zenici u prvom kolu sa 1:3 (tijesnih 91:98 u poenima).