09 Avgust 2020
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
subota, 04 Oktobar 2014 02:22

Parovi 10.kola Premijer lige

Najava 10.kola BHT Premijer nog. lige BiH. Nedjelja: NK Čelik – FK Olimpic (15,30h). U nedjelju i ponedjeljak, 05. i 06.oktobra 2014.god. na programu su utakmice 10. kola BH Telecom nogometne Premijer lige BiH, koje su pomjerene za jedan dan zbog nastupajućeg Kurban Bajrama. Sedam utakmica na rasporedu je u nedjelju, a jedna u ponedjeljak. Derbi utakmice, po našem mišljenju, su utakmice Borac – Željezničar i Čelik - Olimpic.


Od interesantnijih utakmica izdvajamo utakmice:Travnik-Široki Brijeg, Sarajevo-Slavija, i Mladost-Zrinjski. Zeničani će pokušati da se revanširaju Olimpicu za visok poraz u Kupu BiH u srijedu (0:4). Za novog šefa stručnog štaba Čelika danas je imenovan Milomir Odović, koji će pokušati sa svojim saradnicima, Hukićem i Beganovićem, mobilisati ekipu Čelika u nastojanju da se pobjedi favorizovani Olimpic. Donosimo kompletan raspored utakmica 10.kola sa satnicom, službenim licima i tabelom nakon 9.kola:


Nedjelja, 05. 10. 2014.

Čelik-Olimpic (15,30h)

Sarajevo-Slavija (15h) TV

Drina-Sloboda (15,30h)

Zvijezda Gradačac-Vitez (15,30h)

Velež-Radnik (15,30h)

Mladost-Zrinjski (15,30h)

Borac-Željezničar (17h) TV

Ponedeljak, 06. 10. 2014.

Travnik-Široki Brijeg (15h) TV

 

1

FK DRINA - FK SLOBODA

Zvornik, 05.10.2014

15:30 h

Sudija

Peljto Irfan

Sarajevo

DELEGAT

A-1

Baković Haris

Sarajevo

Islambegović Hišam - Zenica

A-2

Milić Dženan

Sarajevo

 

2

NK ZVIJEZDA GRADAČAC - NK VITEZ

Gradačac, 05.10.2014

15:30 h

Sudija

Skakić Dragan

Gradiška

DELEGAT

A-1

Radaković Igor

Prijedor

Ćupina Samir - Sarajevo

A-2

Lazić Damir

Brčko

 

 

3

FK BORAC - FK ŽELJEZNIČAR

Banja Luka, 05.10.2014                       TV

17:00 h

Sudija

Jakupović Edin

Bihać

DELEGAT

A-1

Dujak Goran

Odžak

Ristović Davor - Istočno Sarajevo

A-2

Drašković Dalibor

Ist.Sarajevo

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Kačavenda Radislav

Gradiška

Marić Dragan - Srbac

5

Mujić Elvis

Banovići

BEZBJEDNOST

6

Silić Sanel

Cazin

Kopčić Senad - Travnik

 

4

FK VELEŽ - FK RADNIK

Mostar, 05.10.2014

15:30 h

Sudija

Paradžik Goran

Ljubuški

DELEGAT

A-1

Keranović Dragan

Prijedor

Mišković Dubravko - Livno

A-2

Hrstić Dalibor

Ljubuški

 

 

5

FK MLADOST - HŠK ZRINJSKI

Bijeljina, 05.10.2014

15:30 h

Sudija

Bureković Muamer

Zenica

DELEGAT

A-1

Primorac Dario

Ljubuški

Tripunović Ljubiša - Doboj

A-2

Miličević Ljubo

Posušje

 

 

6

FK SARAJEVO - FK SLAVIJA

Sarajevo, 05.10.2014                            TV

15:00 h

Sudija

Čuić Tomislav

Tomislavgrad

DELEGAT

A-1

Bačić Fikret

Lukavac

Idrizović Haris - Konjic

A-2

Širko Momir

Banja Luka

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Bečirević Zlatan

Mramor

Stanić Milan - Ugljevik

5

Obradović Darko

Stolac

BEZBJEDNOST

6

Karačić Dario

Mostar

Ćatić Mirsad - Sarajevo

 

7

NK TRAVNIK - NK ŠIROKI BRIJEG

Travnik, 06.10.2014                            TV

15:00 h

Sudija

Bjelica Vladimir

Ist.Sarajevo

DELEGAT

A-1

Budimlić Asmir

Bihać

Martinović lazar - Čapljina

A-2

Prošić Elvis

Cazin

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Đozić Enes

Sarajevo

Anđelić Dragan - Orašje

5

Šehović Admir

Sarajevo

BEZBJEDNOST

6

Gigović Miloš

Gradiška

 

 

8

NK ČELIK - FK OLIMPIC

Zenica, 05.10.2014

15:30 h

Sudija

Valjić Ognjen

Banja Luka

DELEGAT

A-1

Ibrišimbegović Senad

Travnik

Milošević Mirko - Zvornik

A-2

Udovičić Sreten

Prijedor

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Turudić Hrvoje

Čitluk

Prtvar Dragan - Ist.Sarajevo

5

Petrović Dragan

Banja Luka

BEZBJEDNOST

6

Živković Ilija

Orašje

 

Tabela nakon 9.kola:

1

NK ŠIROKI BRIJEG

9

7

2

0

16: 5

11

23

2

FK ŽELJEZNIČAR

9

6

2

1

19: 11

8

20

3

HŠK ZRINJSKI

9

6

1

2

13: 3

10

19

4

FK OLIMPIC

9

5

2

2

17: 11

6

17

5

FK SARAJEVO

9

4

4

1

17: 9

8

16

6

FK BORAC

9

5

1

3

9: 11

-2

16

7

FK SLAVIJA

9

3

4

2

11: 6

5

13

8

FK VELEŽ

9

3

4

2

8: 8

0

13

9

FK DRINA ZVORNIK

9

3

2

4

8: 9

-1

11

10

FK SLOBODA TUZLA

9

3

0

6

8: 11

-3

9

11

NK TRAVNIK

9

2

3

4

8: 14

-6

9

12

NK VITEZ

9

2

2

5

6: 13

-7

8

13

NK ČELIK

9

1

4

4

5: 8

-3

7

14

FK MLADOST V.O.

9

1

3

5

4: 11

-7

6

15

FK RADNIK

9

1

2

6

4: 11

-7

5

16

NK ZVIJEZDA GRADAČAC

9

0

4

5

10: 22

-12

4

 

E.Imamović za Zenicablog