25 April 2024
subota, 27 Septembar 2014 21:23

Poraz i remi omladinaca Čelika

10. KOLO OMLADINSKE PREMIJER LIGE BiH. REMI  KADETA, A PORAZ JUNIORA ČELIKA U SARAJEVU. Uokviru 9. kola prvenstva BH Telekom Premijer omladinske lige BiH u nogometu, danas, 27.septembra 2014.godine, obje selekcije NK Čelik (kadeti i juniori) igrali su gostujuće utakmice protiv vršnjaka FK Olimpic u Sarajevu. Utakmice su igrane na gradskom stadionu pred oko 80 gledalaca.

Kadeti su igrali neriješeno 1:1, a juniori izgubili sa 0:2 od svojih vršnjaka na gostovanju u Sarajevu.

Utakmice su sudili: Karić Jovo (Trebinje), te Tičić Mirza i Baković Haris (iz Sarajeva), delegat Radonja Željko (I.Sarajevo);

Donosimo sastave Čelika i strijelce sa današnjih utakmica:

KADETI:
FK OLIMPIC  - NK ČELIK  1:1 (0:0) Strijelac za Čelik bio je Benjamin Nikšić u 56.minuti, a za Olimpic Emir Mekić u 48.minuti.

Anel Lemeš

80'

Emir Mekić

48'

15

Edin Doglod

16

Kerim Durmić

75'

18

Mahmut Mujak

41'

4

Dado Dedić

8

Ahmed Softić

70'

65'

1

Elvir Trako

Izmjene

14

Muhamed Brahim Brahmi

80'

7

Edvin Jahić

75'

3

Demin Pepić

41'

10

Nudžeim Imamović

70'

Nakon 10 kola kadeti Čelika su zabilježili 6 pobjeda, 3 remija, 1 poraz i imaju 21 bod (20:14).

JUNIORI:
FK OLIMPIC  - NK ČELIK  2:0 (1:0) Domaći su postigli golove u 7' (Irfan Bućan) i 75' (Amar Bučuk).

Nermin Duraković

79'

10

Emrad Šabanović

46'

7

Asmir Softić

66'

8

Tarik Adilović

66'

Mahir Mehić

80'

9

Hanan Adilović

79'

23

Aid Vehabović

Izmjene

4

Elman Pašalić

79'

5

Jasmin Brkić

66'

2

Adnan Devedžić

79'

15

Kenan Heco

46'

3

Sulejman Salkić

66'

Nakon 10 kola juniori Čelika su zabilježili 6 pobjeda, 1 remi, 3 poraza i imaju 19 bodova (14:12).