16 April 2021
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
petak, 12 Septembar 2014 13:28

Premijer liga, 7.kolo

Nakon što je reprezentacija Bosne i Hercegovine završila nastupe, ovog vikenda (12.,13. i 14.septembra 2014.) nastavlja se BH Telekom Premijer nogometna liga BiH. Igrat će se mečevi 7. kola i to u tri dana. U petak igraju Olimpic – Mladost V.O. (16h). U subotu se igra 5 utakmica i to u četiri termina:


Travnik – Drina (16h)

Radnik – Sloboda (16,30 – BHT1)

Zrinjski – Zvijezda (18h)

Čelik – Sarajevo (19h)

Željezničar – Vitez (19h)

Za nedjelju je predviđeno odigravanje dvije utakmice i to u dva termina:

U Foči: Slavija – Borac (16h)

Široki Brijeg – Velež (19h)

Derbi kola igra se u Zenici između starih rivala Čelika i Sarajeva, subota u 19 sati. Od interesantnijih mečeva još izdvajamo: Široki Brijeg – Velež, Travnik – Drina, Slavija – Borac i Radnik – Sloboda.

 

Donosimo kompletan raspored sa službenim licima:

NK TRAVNIK - FK DRINA

Travnik, 13.09.2014

16:00 h

Sudija

Jakupović Edin

Bihać

DELEGAT

A-1

Prošić Elvis

Cazin

Gvozden Haris - Sarajevo

A-2

Kačavenda Radislav

Gradiška

 

4

Silić Sanel

Cazin

 

 

NK ČELIK - FK SARAJEVO

Zenica, 13.09.2014

19:00 h

Sudija

Pajić Danijel

Bijeljina

DELEGAT

A-1

Dujak Goran

Odžak

Martinović Lazar - Čapljina

A-2

Budimlić Asmir

Bihać

POSMATRAČ

4

Macić Amer

Mostar

Jelavić Filip - Gabela

5

Bjelica Vladimir

Ist.Sarajevo

Bezbjednost: Čatić Mirsad - Blagaj

6

Stankić Predrag

Bijeljina

 

 

FK OLIMPIC - FK MLADOST

Sarajevo, 12.09.2014

16:00 h

Sudija

Paradžik Goran

Ljubuški

DELEGAT

A-1

Hrstić Dalibor

Ljubuški

Kundačina Radislav - Trebinje

A-2

Širko Momir

Banja Luka

 

4

Gigović Miloš

Gradiška

 

 

NK ŠIROKI BRIJEG - FK VELEŽ

Široki Brijeg, 14.09.2014

19:00 h

Sudija

Peljto Irfan

Sarajevo

DELEGAT

A-1

Ibrišimbegović Senad

Travnik

Gvozden Medžid - Sarajevo

A-2

Lazić Damir

Brčko

POSMATRAČ

4

Drašković Dalibor

Ist.Sarajevo

Liščinski Vlado - Prijedor

5

Petrović Dragan

Banja Luka

 

6

Terzić Husein

Travnik

 

 

FK SLAVIJA - FK BORAC

Foča, 14.09.2014

16:00 h

Sudija

Šehović Admir

Sarajevo

DELEGAT

A-1

Baković Haris

Sarajevo

Idrizović Haris - Konjic

A-2

Udovičić Sreten

Prijedor

POSMATRAČ

4

Milić Dženan

Sarajevo

Blažević Antonio - Čapljina

5

Mulahasanović Adis

Sarajevo

 

6

Tičić Mirza

Sarajevo

 

 

HŠK ZRINJSKI - NK ZVIJEZDA GRADAČAC

Mostar, 13.09.2014

18:00 h

Sudija

Grbić Zoran

Prijedor

DELEGAT

A-1

Kunić Ratko

Banja Luka

Grganović Franjo - Novi Travnik

A-2

Miličević Ljubo

Posušje

 

4

Čuić Tomislav

Tomislavgrad

 

 

FK RADNIK - FK SLOBODA

Bijeljina, 13.09.2014  BHT 1               

16:30 h

Sudija

Skakić Dragan

Gradiška

DELEGAT

 

A-1

Đozić Enes

Sarajevo

Kuzmanović Zoran - Čelinac

A-2

Tepavčević Dario

Laktaši

 

4

Živković Ilija

Orašje

 

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK VITEZ

Sarajevo, 13.09.2014

19:00 h

Sudija

Obradović Darko

Stolac

DELEGAT

A-1

Turudić Hrvoje

Čitluk

Džijan Krunislav - Orašje

A-2

Bečirević Zlatan

Mramor

 

4

Bureković Muamer

Zenica

 

Tabela nakon 6.kola:


1. Široki Brijeg    6    4    2    0    11:5    14
2. Zrinjski    6    4    1    1    8:2    13
3. Slavija    6    3    3    0    11:3    12
4. Željezničar    6    3    2    1    10:6    11
5. Olimpic    6    3    2    1    9:7    11
6. Velež    6    2    4    0    6:4    10
7. Sarajevo    5    2    3    0    10:5    9
8. Sloboda    6    3    0    3    6:4    9
9. Borac    6    2    1    3    6:11    7
10. Drina    5    2    0    3    5:5    6
11. Čelik    6    1    3    2    4:5    6
12. Mladost    6    1    2    3    4:6    5
13. Travnik    6    1    2    3    5:9    5
14. Vitez    6    1    1    4    2:10    4
15. Zvijezda    6    0    3    3    6:13    3
16. Radnik    6    0    1    5    1:9    1

 

 

E.Imamović za Zenicablog