20 April 2024
nedjelja, 24 Avgust 2014 22:52

Dva remija omladinaca Čelika

4. KOLO PREMIJER OMLADINSKE LIGE BIH U NOGOMETU. REMIJI  JUNIORA I KADETA ČELIKA. KADETI: NK ČELIK – FK BORAC  1:1 - JUNIORI: NK ČELIK –FK BORAC  2:2 - Omladinci Čelika (kadeti i juniori) danas su u Zenici odigrali utakmice 4.kola Premijer omladinske lige BiH protiv vršnjaka FK Borac iz Banja Luke. Obje današnje utakmice završene su neriješenim rezultatom. Sudije na današnjim utakmicama su bili: Mirsad Šehić, Sabrija Topalović i Emir Delić (svi iz Zenice), a delegat je bio Ekrem Ibreljić iz Fojnice.

KADETI :

NK ČELIK – FK BORAC 1:1

U utakmici 4. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, danas u 15 sati, igrali su kadeti NKČelik i njihovi vršnjaci iz FK Borac (Banja Luka).

Rezultat: Čelik – Borac 1:1 - Strijelac za Čelik bio je Amir Mašić, a za goste Miloš Kukić.

Igralo se u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom travom. Utakmica je odigrana pred oko 100-tinjak gledalaca, po sunčanom vremenu (+22*C).

Anel Lemeš

41'

6

Ivan Dujmović

14

Muhamed Brahim Brahmi

65'

Dado Dedić

59'

10

Amir Mašić

2

Harun Ferizović

41'

37'

11

Ahmed Softić

51'

98

Haris Beganović

Izmjene

9

Benjamin Sagdati

65'

70'

17

Amar Šišić

51'

15

Emir Mekić

59'

3

Demin Pepić

41'

18

Mahmut Mujak

41'

Kadeti Čelika, nakon 4. kola, imaju dvije pobjede, jedan remi i jedan poraz (7 bodova) u prvenstvu Premijer omladinske lige BiH u nogometu.

JUNIORI:

NK ČELIK – FK BORAC 2:2

Juniori Čelika, također, su danas u 17 sati, igrali utakmicu iz 4. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2014/2015, protiv ekipe FK Borac (Banja Luka).

Rezultat: Čelik – Borac 2:2 (1:1)

(Strijelci: Tarik Adilović i Anes Duraković za Čelik, a Predrag Zekanović i Nikola Dujaković za Borac).

I ova utakmica se igrala u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom travom. Utakmica je odigrana pred oko 100-tinjak gledalaca, po sunčanom vremenu (+22*C). Juniori Čelika su cijelo drugo poluvrijeme imali igrača više, jer je igrač gostiju Predrag Zekanović isključen u zadnjoj minuti prvog poluvremena, ali nisu uspjeli da iskoriste brojčanu prednost.