08 Juli 2020
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
četvrtak, 14 Avgust 2014 18:52

Čelik-Zvijezda subota 17h

U subotu i nedjelju (16./17.08.2014.g.) igra se treće kolo BHT Premijer nogometne lige BiH. Šest utakmica trećeg kola na programu je u subotu, dok se u nedjelju igraju dvije utakmice. Četiri subotnje utakmice na programu su u 17 sati (Čelik – Zvijezda, Mladost – Drina, Travnik – Borac i Olimpic – Sloboda, TV na BHT1), dok će se jedan meč igrati od 19h (Zrinjski – Radnik), a jedan od 20:15 sati (Sarajevo – Velež –TV na BHT1).

 

U nedjelju od 17 sati u Foči igraju Slavija i Željezničar (TV prenos na Moja TV), a u 20 sati na rasporedu je susret Široki Brijeg – Vitez.

Po našoj ocjeni derbi kola je utakmica Sarajevo – Velež, dok su među interesantnijim susreti: Olimpic – Sloboda, Čelik – Zvijezda i Travnik – Borac.

 

Donosimo kompletan raspored i službena lica za sve utakmice 3.kola:

 

FK MLADOST - FK DRINA

Bijeljina, 16.08.2014

17:00 h

Sudija

Šehović Admir

Sarajevo

DELEGAT

A-1

Đozić Enes

Sarajevo

Mešić Mersim - Gradačac

A-2

Milić Dženan

Sarajevo

4

Tičić Mirza

Sarajevo

 

 

FK SARAJEVO - FK VELEŽ

Sarajevo, 16.08.2014                                 BHT

20:15 h

Sudija

Valjić Ognjen 

Banja Luka

DELEGAT

A-1

Bečirević Zlatan

Mramor

Islambegović Hišam - Zenica

A-2

Bačić Fikret

Lukavac

4

Dujak Goran

Odžak

5

Petrović Dragan

Banja Luka

6

Gigović Miloš

Gradiška

 

 

NK TRAVNIK - FK BORAC

Travnik, 16.08.2014

17:00 h

Sudija

Pajić Danijel

Bijeljina

DELEGAT

A-1

Lazić Damir

Brčko

Banda Izet - Brčko

A-2

Smajić Jasmin

Kalesija

4

Peljto Irfan

Sarajevo

 

NK ČELIK - NK ZVIJEZDA GRADAČAC

Zenica, 16.08.2014

17:00 h

Sudija

Stankić Predrag

Bijeljina

DELEGAT

A-1

Keranović Dragan

Prijedor

Idrizović Haris - Konjic

A-2

Marić Željko

Doboj

POSMATRAČ SUĐENJA

4

Skakić Dragan

Gradiška

Blažević Antonio - Čapljina

5

 

 

BEZBJEDNOST

6

 

 

 

 

FK OLIMPIC - FK SLOBODA

Sarajevo, 16.08.2014                                       BHT

17:00 h

Sudija

Obradović Darko

Stolac

DELEGAT

A-1

Turudić Hrvoje

Čitluk

Ristović Davor - Istočno Sarajevo

A-2

Prošić Elvis

Cazin

4

Grbić Zoran

Prijedor

 

 

NK ŠIROKI BRIJEG - NK VITEZ

Široki Brijeg, 17.08.2014

20:00 h

Sudija

Spahalić Emir

Mostar

DELEGAT

A-1

Drašković Dalibor

Ist.Sarajevo

Martinović Lazar - Čapljina

A-2

Budimlić Asmir

Bihać

4

Silić Sanel

Cazin

 

 

FK SLAVIJA - FK ŽELJEZNIČAR

Foča, 17.08.2014                                             Moja TV

17:00 h

Sudija

Čuić Tomislav

Tomislavgrad

DELEGAT

A-1

Beljo Davor

Mostar

Milošević Mirko - Zvornik

A-2

Primorac Dario

Ljubuški

4

Macić Amer

Mostar

5

Mujić Elvis

Banovići

6

Karačić Dario

Čitluk

 

 

HŠK ZRINJSKI - FK RADNIK

Mostar, 16.08.2014

19:00 h

Sudija

Bureković Muamer

Zenica

DELEGAT

A-1

Kačavenda Radislav

Gradiška

Čupina Samir - Sarajevo

A-2

Čaušević Moamer

Sarajevo

4

Mulahasanović Adis

Sarajevo

 

 

Tabela BHT Premijer lige nakon 2.kola:

 

1. Sarajevo    2    2    0    0    6:1    6
2. Sloboda    2    2    0    0    4:0    6
3. Željezničar    2    1    1    0    4:1    4
4. Široki B.    2    1    1    0    3:1    4
5. Mladost    2    1    1    0    2:0    4
6. Zrinjski    2    1    1    0    2:1    4
7. Velež    2    1    1    0    1:0    4
8. Olimpic    2    1    0    1    1:3    3
9. Slavija    2    0    2    0    0:0    2
10. Čelik    2    0    1    1    0:1    1
11. Vitez    2    0    1    1    0:1    1
12. Radnik    2    0    1    1    0:2    1
13. Travnik    2    0    1    1    0:3    1
14. Zvijezda    2    0    1    1    0:3    1
15. Drina    2    0    0    2    1:3    0
16. Borac    2    0    0    2    1:5    0

 

 

E. Imamović za Zenicablog