26 Januar 2021
FacebookTwitterOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
petak, 08 Avgust 2014 04:28

Sloboda-Čelik na BHT-u

Ovoga vikenda na programu je 2. kolo BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine. Utakmicu Sloboda – Čelik sudit će Dragan Skakić, iz Bosanske Gradiške. Utakmica je na rasporedu u subotu od 17.00 uz direktni prenos na državnoj televiziji. Šest utakmica igra se u subotu, a ovo su parovi i satnica:

 

 

FK DRINA - HŠK ZRINJSKI Zvornik, 09.08.2014 17:30 h
Sudija Terzić Husein Travnik
DELEGAT A-1 Baković Haris Sarajevo
Islambegović Hišam - Zenica A-2 Čaušević Moamer Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mujić Elvis Banovići
Bilić Marko - Zenica 5
BEZBJEDNOST 6
FK RADNIK - FK SLAVIJA Bijeljina, 10.08.2014 17:30 h
Sudija Petrović Dragan Banja Luka
DELEGAT A-1 Radaković Igor Prijedor
Mešić Mersim - Gradačac A-2 Kunić Ratko Banja Luka
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Živković Ilija Orašje
Kulović Sead - Sarajevo 5
BEZBJEDNOST 6
FK ŽELJEZNIČAR - NK ŠIROKI BRIJEG Sarajevo, 10.08.2014                            20:30 h
Sudija Valjić Ognjen Banja Luka
DELEGAT A-1 Udovičić Sreten Prijedor
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Tepavčević Dario Laktaši
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Keranović Dragan
Lizde Alija - Mostar 5 Pajić Danijel Bijeljina
BEZBJEDNOST 6 Obradović Darko Stolac
NK VITEZ - FK OLIMPIC Vitez, 09.08.2014 17:30 h
Sudija Bureković Muamer Zenica
DELEGAT A-1 Macić Amer Mostar
Skoko Goran - Ljubuški A-2 Miličević Ljubo Posušje
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Peljto Irfan Sarajevo
Jelavić Filip - Gabela 5
BEZBJEDNOST 6
FK SLOBODA - NK ČELIK Tuzla, 09.08.2014                                BHT1 17:00 h
Sudija Skakić Dragan Gradiška
DELEGAT A-1 Širko Momir Banja Luka
Oljača Rodoljub - Gradiška A-2 Kačavenda Radislav Gradiška
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Gigović Miloš Gradiška
Čalija Džemal - Sarajevo 5
BEZBJEDNOST 6
Pušić Željko - Mostar
NK ZVIJEZDA GRADAČAC - NK TRAVNIK Gradačac, 09.08.2014 17:30 h
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Dujak Goran Odžak
Vujković Stanko - Prijedor A-2 Marić Željko Doboj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Šehović Admir Sarajevo
Anđelić Dragan - Orašje 5
BEZBJEDNOST 6
FK BORAC - FK SARAJEVO Banja Luka, 10.08.2014                   MTV 19:00 h
Sudija Jakupović Edin Bihać
DELEGAT A-1 Budimlić Asmir Bihać
Tripunović Ljubiša - Doboj A-2 Prošić Elvis Cazin
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Lazić Damir Brčko
Ristić Aleksandar - Modriča 5 Čuić Tomislav Tomislavgrad
BEZBJEDNOST 6 Silić Sanel Cazin
Hajlovac Adis - Visoko
FK VELEŽ - FK MLADOST Mostar, 09.08.2014 17:30 h
Sudija Mulahasanović Adis Sarajevo
DELEGAT A-1 Drašković Dalibor Ist.Sarajevo
Ćupina Samir - Sarajevo A-2 Đozić Enes Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Tičić Mirza Sarajevo
Jaglica Slaviša - Banja Luka 5
BEZBJEDNOST 6

 

Predsjednik Komiteta za sudije i suđenje Predsjednik Komiteta za takmičenje
Markotić Berislav v.r. Lale O. Milorad s.r.